اخباراخبار کانادا

پایان کار فروشگاه های Bed Bath & Beyond در کانادا

به نقل از Reuters : بر اساس پرونده دادگاه فروشگاه Bed Bath & Beyond دیگر به دلیل مشکلات مالی متعدد توانایی ادامه فعالیت در کانادا را ندارد. این در حالی است که تنها دو روز از عرضه سهام این شرکت برای جمع آوری پول نقد به منظور فرار از ورشکستگی می گذرد.

پرونده ارسالی به وب سایت مشاوره Alvarez & Marsal نشان می دهد که شعبه کانادایی این مجموعه که 54 فروشگاه Bed Bath & Beyond و 11 فروشگاه BABY را اداره می کند، ورشکسته شده است.

براساس مستندات این پرونده، این کسب و کار کانادایی ظرفیت یا توانایی افزایش سرمایه یا تجدید ساختار عملیاتی را بدون دسترسی به پول نقد و پشتیبانی از سوی شرکت مادر و وام دهندگان، به صورت مستقل ندارد.

شرکت Alvarez & Marsal به عنوان ناظر این کسب و کار در پرونده دادگاه منصوب شده است.

این شرکت خرده فروشی در تلاش است تا از ورشکستگی خود جلوگیری کند، از این رو به این منظور اوایل این هفته حدود 225 میلیون دلار سرمایه در قالب عرضه سهام جمع آوری کرد و اعلام کرد که ممکن است در 10 ماه آینده 800 میلیون دلار دیگر به دست آورد.

تردیدها در مورد عدم امکان فعالیت این شرکت در حالی بالا گرفته است که چند ماه پیش 500 میلیون دلار بودجه جدید به این مجموعه تزریق شد و در مجموع 150 شعبه آن تعطیل شدند.

براساس مدارک پرونده، فروشگاه Bed Bath & Beyond در کانادا حدود 427.4 میلیون دلار دارایی و حدود 342.8 میلیون دلار بدهی دارد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید