اخباراخبار کانادا

ویدیوی جنگ اتومبیل ها و رانندگان در خیابان های برمپتون! 

هر روز در تورنتو و خیابان های حومه شاهد رانندگی های بد و آزاردهنده هستیم. به ویژه در برمپتون که بالاترین نرخ بیمه اتومبیل در انتاریو را دارد و رانندگانش تقریبا هر روز درگیر دعواهای خیابانی و خلاف های رانندگی بعضا خطرناک می شوند. 

در جدیدترین ویدیوی ضبط شده با دوربین داشبورد از بزرگراه 410، راننده عصبانی را می بینیم که از مسیر منحرف می شود و تقریبا باعث تصادف بالقوه مرگبار می شود. 

در این ویدیو، فیلمبردار ادعا می کند که فولکس واگن جلویی با سرعت 102 کیلومتر در مسیر سمت چپ یا خط  سرعت بالا، حرکت می کند. فیلمبردار از پشت به اتومبیل نزدیک می شود و بوق می زند تا راننده را وادار کند سرعت اش را بالا ببرد یا لاین عوض کند. 

فیلمبردار در نهایت تصمیم می گیرد از سمت راست فولکس واگن عبور کند. در این لحظه راننده اتومبیل کندتر عصبانی می شود و سرعت اش را افزایش می دهد. 

دوربین که از پشت اتومبیل در حال فیلمبرداری است، فیلمبردار را نشان می دهد که در حال حرکت از لاین سمت راست و دور شدن از اتومبیل جلویی است. اما فولکس واگن سرعت می گیرد، وارد خط فیلمبردار می شود تا با ترمز کردن، فیلمبردار را متوقف کند، اما موفق نمی شود. 

پس از این حرکت خطرناک، راننده فولکس واگن عقب نشینی می کند و به لاین سمت راست می رود. فیلمبردار که شماره پلاک فولکس واگن را ضبط کرده، آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است. 

با توجه به آنچه در ویدیو می بینیم، هر دو راننده در این دعوای جاده ای خطرناک مقصر هستند. قبول دارید؟ 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید