اخباراخبار کانادا

وحشت مادر کانادایی وقتی راننده اتوبوس مدرسه پسرش را پیاده کرد و تقریبا زیر گرفت

انتاریو- ملانی پلتیه، مادر ساکن تاندر بی، کاملا از شوک اتفاقی که پس از پیاده شدن پسرش کلت از اتوبوس مدرسه رخ داد، خارج نشده و خواهان آموزش بیشتر رانندگان اتوبوس مدرسه و حضور ناظر بزرگسال در اتوبوس می باشد.

کلت، که به مهد کودک می رود، دوشنبه گذشته به همراه خواهرش آریا – دانش آموز کلاس سوم – از دبستان سنت جود به خانه برگشت. همانطور که پلتیه پسرش را در حین رد شدن از خیابان تماشا می کرد، اتوبوس حرکت کرد و نزدیک بود با کلت برخورد کند. این در حالی بود که آریا هنوز پیاده نشده بود چون بند کوله پشتی اش لای درب اتوبوس گیر کرده بود. پلتیه می گوید احتمالا همین مساله باعث شد راننده ترمز کند.

تصاویر این حادثه توسط دوربین امنیتی خانه او ضبط شده و پس از انتشار در شبکه های اجتماعی توسط هزاران نفر دیده شد.

پلتیه، پس از خارج شدن از شوک اولیه با شرکت خدمات حمل و نقل دانش آموزی تاندر بی تماس گرفت و ماجرا را گزارش کرد. شرکت با انتشار بیانیه، این واقعه را نقض چندین الزام ایمنی کلیدی توسط راننده ذکر کرد و گفت که راننده متخلف تعلیق شده است.

پلتیه مایل است یک ناظر بزرگسال را در تمام اتوبوس های مدرسه ببیند. زیرا این اقدام به رانندگان اتوبوس مدرسه اجازه می دهد تا روی جاده تمرکز کنند. پلتیه همچنین خواهان آموزش بیشتر رانندگان است.

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید