اخباراخبار کانادا

وب سایت جدیدی برای امتیازدهی مستاجران به صاحبخانه های تورنتویی

به گزارش ایران جوان و به نقل از narcity مستاجران تورنتویی در وب سایت جدیدی که به تازگی راه اندازی شده است می توانند به صاحب خانه های خود امتیاز بدهند.

جستجوی یک خانه جدید در بازار اجاره انتاریو یک تجربه واقعا دلهره آور است، به خصوص زمانی که اطلاعات زیادی در مورد صاحبخانه ها یا شرکت های مدیریت املاک ندارید.

از رستوران ‌ها گرفته تا هتل ‌ها، بررسی ‌های آنلاین نقش مهمی در فرآیند تصمیم‌ گیری افراد دارند. اما برای مستاجرها پلتفرم ‌های زیادی برای رتبه‌ بندی صاحبخانه ‌های انتاریو وجود ندارد. اما اخیرا یک وب سایت جدید راه اندازی شده است که به کمک این افراد آمده است و با وجود اینکه دو هفته از عمر آن می گذرد، حدود 2 هزار نظر در آن ثبت شده است.

این وب سایت که «Rate My Landlord» نام دارد، توسط دو ساکن انتاریو راه اندازی شده است.

بنیانگذار این پلتفرم که سابقه فعالیت نرم افزاری ندارد، یک سال پیش با توسعه دهندگان ردیت تماس گرفت تا ببیند آیا کسی علاقه مند است در زمینه ایجاد چنین وب سایتی به آنها کمک کند یا خیر.

در ادامه گزارش narcity آمده است:

این تلاش ها در نهایت به راه اندازی این وب سایت ختم شد. این پلتفرم کاملا داوطلبانه است و هیچ برنامه ای برای کسب سود ندارد. اما به گفته یکی از بنیانگذاران آن، ممکن است در آینده برای پوشش هزینه های وب سایت به کمک مالی نیاز داشته باشند.

مستاجران در این وب سایت می توانند به طور ناشناس از یک تا پنج ستاره به صاحبخانه یا شرکت های مدیریت املاک خود بر اساس عوامل زیر امتیاز بدهند:

– سلامت و امنیت.
– توجه.
– رعایت حریم خصوصی مستاجر.
– تعمیرات به موقع.
– ثبات اجاره.

مستاجران علاوه بر این عوامل، می توانند نظرات و تصاویر دقیق خود را اضافه کنند و بدین وسیله در تصمیم گیری به دیگران کمک کنند.

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید