اخباراخبار کانادا

والدین معترض به نحوه لباس پوشیدن معلم تراجنسیتی، تهدید به شکایت حقوقی کردند

انتاریو- نزدیک به چهار ماه پس از تلاش بی نتیجه والدین دانش آموزان دبیرستانی در اوکویل برای متقاعد کردن مسوولین به الزام یکی از معلمان به رعایت کد (مقررات) پوشش، اختلافات بالا گرفته و والدین تهدید کرده اند در صورت عدم اقدام، موضوع را به دادگاه می کشانند.

والدین در نامه شش صفحه ای که توسط وکیل شان به مسوولین ارائه شده، خواهان رعایت مقررات لباس توسط معلمان شده اند.

نارضایتی آنها از معلم تراجنسیتی دبیرستان اوکویل ترافالگار است که با سینه های مصنوعی بزرگ که نوک آنها از زیر لباس نمایان است در کلاس حاضر می شود.

ریشی باندو، وکیل والدین ناراضی می گوید اگر هیئت مدیره اقدامی نکند، او و موکلانش گزینه های حقوقی، را در نظر خواهند گرفت. باندو تاکید کرد که هدف اصلی آنها گفتگو با مسوولین و یافتن راه حال سازنده است.

از اوایل سپتامبر، زمانی که پوشش این معلم خبرساز شد، دبیرستان اوکویل ترافالگار و اکنون دو مدرسه دیگر منطقه هالتون، از جمله مدرسه راهنمایی دکتر فرانک هیدن در برلینگتون، هدف حمله قرار گرفته  و تهدید به بمبگذاری شده اند.

لازم به ذکر است که مسوولین دبیرستان  که عکس گرفتن از این معلم توسط دانش آموزان را ممنوع کرده اند. شایعات مبنی بر تنبیه و تعلیق دانش آموزان متخلف را رد کردند.

سلینا کلوز، یکی از موکلان باندو می گوید: پس از مشاهده عکس های این معلم در رسانه های اجتماعی نگران شده و بلافاصله با مسوولین مدرسه تماس گرفتم، اما آنها گفتند در مورد مسائل پرسنلی اظهار نظر نمی کنند.

والدین می پرسند چرا معلمان، همانند دانش آموزان، ملزم به رعایت ممنوعیت پوشیدن لباس هایی که اندام تناسلی یا نوک سینه ها را در معرض دید قرار می دهد، نیستند؟

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید