فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

همسر، دختر و نوه الویس پریسلی در افتتاحیه اکران فیلم زندگینامه ای Elvis

افتتاحیه اکران فیلم Elvis به کارگردانی باز لورمن، سه نسل از بازماندگان الویس پریسلی، یعنی دخترش لیزا ماری، نوه اش رایلی و همچنین همسر سابق او پریسیلا پریسلی را گرد هم آورد. 

رایلی کئوف 33 ساله (نوه الویس) در اینستاگرام خود نوشت: ما از حضور در ممفیس هیجان زده هستیم. از باز لورمن برای آوردن فیلم به گریسلند (املاک متعلق به الویس) متشکریم. این یک آخر هفته خاص بود. ما نمی توانستیم مکان بهتری از گریسلند برای نمایش Elvis در آمریکا پیدا کنیم. 

این سه نفر با حضور بر فرش قرمز، افتتاحیه اکران فیلم زندگینامه ای الویس را گرامی داشتند. برای لیزا ماری 54 ساله (دختر الویس) این اولین حضور بر فرش قرمز پس از درگذشت پسرش بنجامین کئوف بود که در جولای 2020 در سن 27 سالگی در اثر خودکشی درگذشت. نماینده لیزا ماری به خبرنگاران گفت: او پس از مرگ فرزندش کاملا دلشکسته و بیش از حد ویران است، ولی سعی می کند برای دوقلوهای 11 ساله و دختر بزرگش رایلی، قوی بماند. لیزا پسرش را می پرستید. 

لیزا ماری از همسر سابقش دنی کئوف صاحب دو فرزند و از همسر دومش مایکل لاکوود صاحب دوقلوهای 13 ساله فینلی آرون لاو و هارپر ویوین است. این زوج در ماه مه امسال طلاق شان را نهایی کردند. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید