اخباراخبار جهان

هشدار یک جراح به افرادی که برای عمل جراحی به ترکیه سفر می کنند

به گزارش ایران جوان و به نقل از independent یک جراح به افرادی که برای جراحی زیبایی راهی کشورهایی مانند ترکیه و لهستان می شوند، هشدار داد.

آمارها نشان می دهند که سالیانه هزاران نفر از ساکنین بریتانیا برای انجام عمل های زیبایی و دندانپزشکی، به دلیل هزینه پایین تر، راهی کشورهایی مانند ترکیه و لهستان می شوند.

دکتر احمد السید که خود جراح است و مدیریت یک کلینیک درمانی را در بریتانیا برعهده دارد، در این باره گفت: «بسیاری از مردم در این زمینه به درستی تحقیق نمی کنند.

و به جای اینکه بر روی کیفیت خدمات درمانی یا ایمنی کلینیک مورد نظر تاکید کنند، تنها روی هزینه نهایی خدمات تمرکز می کنند.

این در حالی است که برخی از این افراد پس از انجام عمل جراحی و بازگشت به بریتانیا، به مراقبت های پزشکی نیاز پیدا می کنند که هزینه های زیادی برای آنها به همراه دارد؛ کلینیک ‌ها در بریتانیا باید از سخت‌ گیرانه ترین مقررات در سطوح تخصص، ایمنی و پاکیزگی پیروی کنند در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد، افرادی که به خارج از کشور می روند بتوانند چنین خدماتی را دریافت کنند».

.

در ادامه گزارش independent آمده است:

دکتر السید معتقد است که معمولا مراقبت ‌های پس از انجام عمل های جراحی در برنامه درمانی این کشورها گنجانده نمی شود، به همین دلیل معمولا هزینه خدمات آنها پایین تر است. اما مشکل زمانی به وجود می آید که فرد به مراقبت های پس از عمل نیاز پیدا می کند و یا اینکه درگیر عوارض جانبی عمل های زیبایی می شود.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید