اخباراخبار کانادا

هشدار پلیس درباره بیشتر شدن رانندگی خطرناک در خیابان های تورنتو

به گزارش ایران جوان و به نقل از cbc پلیس می گوید تعداد موارد رانندگی بدلکاری و مسابقات خیابانی خطرناک در کلانشهر تورنتو به شدت افزایش یافته است، به همین دلیل برای تحت کنترل درآوردند خیابان های شهر دست به دامان مردم شده است.

مارک اندروز معاون رئیس پلیس منطقه ای پیل در این باره گفت: «کسانی که در مسابقه های خیابانی شرکت می کنند، هیچ حد و مرزی را به رسمیت نمی شناسند. آنها آزادانه محله ها و خیابان ها را به تسخیر خود درآورده اند، بدون اینکه نگران مردم باشند یا به امنیت عمومی فکر کنند».

اندروز و تمام افسران ارشد سایر حوزه های قضایی منطقه که در یک کنفرانس شرکت داشتند، اذعان کردند که گزارش های مردمی در این زمینه نسبت به سال 2022 افزایش چشمگیری یافته است. آمارها نشان دهنده افزایش 31 درصدی تماس های مردمی در این زمینه نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستند.

در ادامه گزارش cbc آمده است:

پلیس می گوید تنها در پیل، بیش از 4000 اتهام برای مسابقات خیابانی و رانندگی بدلکاری از سال 2018 وضع شده است که حدود 500 مورد از آنها در 5 ماهه اول سال جاری رخ داده اند.

به همین دلیل پلیس معتقد است که تنها راه مقابله با این مشکل، همکاری مردم با نیروهای پلیس است. اندروز با اشاره به نقش مردم در این باره گفت: «مردم خیلی ساده می توانند به ما کمک کنند، کافی است در صورت تجمع مشکوک چند وسیله نقلیه یا مشاهده مسابقه های خیابانی، با سرویس خدمات ایمنی جاده ها تماس بگیرند».

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید