اخباراخبار جهان

هشدار؛ کارت هدیه Bed Bath & Beyond زودتر از تاریخ بسته شدن فروشگاه ها منقضی می شود! 

انتاریو- خرده فروشی آمریکایی Bed Bath & Beyond با مشکل مالی مواجه شده و بنابراین تمامی 54 شعبه خود و 11 شعبه BABY در کانادا را تعطیل می کند. شعب کانادایی فروشگاه ماه آینده بسته خواهند شد، اما تاریخ اعتبار کارت های هدیه و کارت امتیاز مشتریان 9 مارچ منقضی می شود. 

هنگامی که آن هال، ساکن بری – انتاریو، به شعبه محلی فروشگاه مراجعه کرد، قصد داشت تا دیر نشده از کارت هدیه 50 دلاری خود استفاده کند. او مهلت 9 مارچ را ناعادلانه می داند و می گوید: آنها باید کارت ها را تا زمانی که درب فروشگاه ها بسته شود، قبول کنند. 

طبق مقررات استانی حمایت از مصرف‌ کننده، کارت‌ هدیه نمی ‌تواند در کانادا منقضی شود ولی در صورت اعلام ورشکستگی شرکت، دادگاه باید تعیین کند آیا کارت هدیه خرده فروشی پذیرفته شود یا خیر.

Bed Bath & Beyond  به سوالات خبرنگاران درباره مهلت 9 مارچ پاسخ نداد و به ذکر این نکته اکتفا کرد که این مهلت پس از انقضای اولیه در 25 فوریه تمدید شده است. 

دارندگان کارت هدیه از این نظر خوش شانس هستند زیرا در هر صورت فرصتی برای استفاده از کارت های خود دارند و به لیست بلند بالای طلبکاران جزء نمی پیوندند که معمولا هیچ چیز دریافت نمی کنند. 

Bed Bath & Beyond Canada  برای دوره نه ماهه منتهی به 26 نوامبر 2022، 99.5 میلیون دلار ضرر خالص داشته است. این خرده فروشی در تلاش برای سازماندهی مجدد امور مالی خود در آمریکا، در حال بستن 360 فروشگاه خود و حدود 120 فروشگاه BABY در آن کشور می باشد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید