اخباراخبار کانادا

هزاران کانادایی خواهان تحریم فروشگاه های Loblaw 

هنگامی که امیلی جانسون، نوامبر گذشته، گروهی را برای اعتراض به قیمت های بالا در فروشگاه های Loblaw تاسیس کرد، انتظار نداشت که در مدت کوتاه هزاران عضو جذب کند. او می گوید: این گروه به عنوان یک پلتفرم ایجاد شد تا مردم را به اظهارنظر  و شکایت از قیمت ها و الگوهای رفتاری Loblaw تشویق کند. 

همینطور هم بوده و کانادایی های ناامید و خشمگین بطور روزانه نقطه نظرات خود را درباره این خواروبار فروشی و فروشگاه های دیگر ابراز می کنند. این گروه اکنون بیش از 24 هزار عضو دارد و در حال برنامه ریزی برای تحریم گسترده فروشگاه های Loblaw می باشد. 

جانسون، یک کارمند سازمان بهداشت روان و اعتیاد مستقر در میلتون-انتاریو، می ‌گوید: دیدن خواربارفروشی هایی که کالاهای ضروری مردم را فراتر از نرخ تورم می فروشند، بسیاری از مردم را خشمگین می کند.  

یکی از راهکارهای پیشنهادی برای مقابله با گرانفروشی در Loblaw، تحریم بود. بر اساس تصمیم گروه، تحریم با اجتناب از خرید از فروشگاه های Loblaw و فروشگاه های تابعه آن، طی ماه مه 2024 انجام خواهد شد. 

 اما جانسون می ‌داند که همه نمی ‌توانند در تحریم شرکت کنند، بنابراین راه های دیگری نیز پیشنهاد کرده است. از جمله ارسال نامه به نماینده حوزه انتخابی خود در پارلمان و امضاء طومار الکترونیکی خطاب به مجلس عوام برای ابراز نارضایتی از قیمتگذاری.  

تحریم کنندگان خواهان کاهش 15 درصدی قیمت ها در Loblaw می باشند. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید