اخباراخبار جهان

هدیه آب نباتی شرکت پاستیل سازی Haribo به مردی که چک 4.8 میلیون دلاری آنها را پیدا کرد 

مردی در آلمان یک چک 4.8 میلیون دلاری متعلق به شرکت پاستیل سازی هاریبو (Haribo) را پیدا کرد. او به دستور شرکت این چک را امحاء کرد و حتی عکس آن را نیز به عنوان شاهد برای آنها فرستاد. 

در نهایت شرکت هاریبو برای تشکر تنها یک جعبه آب نبات برای او ارسال کرد. این فرد که خود را انوار جی معرفی کرد، از این اقدام شرکت هاریبو بسیار شوکه شد.

یکی از خبرگزاری های آلمانی در توصیف این ماجرا گفت: «انوار جی در مسیر خانه مادرش بود که یک تکه کاغذ را روی زمین پیدا کرد. بعد از اینکه کاغذ را برداشت شوکه شد، زیرا چکی به مبلغ 463153180 یورو (معادل 4.8 میلیون دلار) بود که از طرف یک سوپرمارکت زنجیره ای آلمانی به نام Rewe برای شرکت هاریبو صادر شده بود».

انوار جی گفت: «مبلغ چک آنقدر زیاد بود که حتی نمی توانستم به درستی آن را بخوانم». او پس از پیدا کردن چک فورا با شرکت هاریبو تماس می گیرد، وکیل شرکت از او می خواهد چک را امحاء کند. انوار جی نیز طبق درخواست او عمل می کند و حتی یک عکس هم برای او ارسال می کند». 

بعد از این ماجرا شرکت هاریبو یک جعبه آب نبات که شامل 6 بسته از محصولات مختلف این شرکت بود، به عنوان تشکر برای انوار جی ارسال کرد. این در حالی است که شرکت هاریبو یکی از موفق ترین شرکت های آلمانی در زمینه تولید انواع آب نبات و پاستیل است. 

انوار جی در توصیف این هدیه گفت: «واقعا شوکه شدم، فکر کنم این هدیه کمی برای چنین کاری ارزان است!».

شرکت هاریبو اصل این حادثه را تائید کرد و حتی با افتخار از جعبه آب نباتی که برای انوار جی فرستاده بود صحبت کرد. اما حاضر نشد به این سوال که چرا به چنین هدیه کم ارزشی بسنده کرده است؟ پاسخ دهد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید