علم و دانش

هدست سه هزار و پانصد دلاری اپل برای پیش سفارش در دسترس است

هدست Vision Pro شرکت Apple در ماه آینده برای پیش سفارش در دسترس خواهد بود. اما مشتریانی که خواهان آوردن واقعیت افزوده و دنیای مجازی به اتاق نشیمن خانه شان هستند، باید 3500 دلار بابت آن بپردازند.

Vision Pro که بر روی سیستم عامل VisionOS اجرا می شود، به کاربران امکان می دهد که دنیای واقعی را با چشم، صدا و دست خود، با دنیای دیجیتال ادغام کنند. کاربران می توانند بدون تماس فیزیکی با یک دستگاه، فیلم تماشا کنند، موسیقی گوش کنند، به اسناد کاری دسترسی داشته باشند، اینترنت را جستجو کنند و با صفحه های دیجیتال کار کنند.

قبل از اینکه بتوانید دستگاه فوق العاده را در دست بگیرید، باید از iPhone یا iPad خود برای استفاده از Face ID برای اسکن سر خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که Vision Pro برای سر شما مناسب است.

شرکت اپل اولین بار هدست ویژن پرو را در کنفرانس جهانی سال گذشته معرفی کرد.

تحلیل گران بازار پیش بینی می کنند که Vision Pro در سال جاری 1.4 میلیارد دلار درآمد برای اپل ایجاد کند. این یعنی شرکت بایستی حداقل 400 هزار هدست بفروشد.

هنگامی که کاربر به طور کامل در دنیای مجازی غوطه ور می شود، صفحه بیرونی Vision Pro تاریک می شود، اما هنگامی که دستگاه در حال استفاده است، سیگنال هایی را نمایش می دهد و به افراد خارجی اجازه می دهد بدانند فرد در دنیای واقعیت افزوده است. هنگامی که شخصی در حالت کاملا مجازی به کاربر نزدیک می شود، هدست کاربر و فرد خارجی را به یکدیگر نشان می دهد.

از طریق Vision Pro، کاربران می توانند از FaceTime به روشی همه جانبه استفاده کنند، با بزرگ کردن صفحه نمایش اینطور به نظر می رسد که شخص با طرف مقابل در یک اتاق قرار دارد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید