فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

نگرانی اطرافیان بریتنی اسپیرز بابت بی خوابی او پس از جدایی از سام اصغری 

در میانه فراز و نشیب زندگی شخصی اسپیرز، به نظر می ‌رسد این خواننده و ترانه سرا با چالش بی خوابی نیز دست و پنجه نرم می کند. بطوری که اطرافیان و اعضای تیم اسپیرز به او توصیه می کنند به مرکز بازپروری مراجعه کند. 

سام اصغری در تاریخ 16 آگوست درخواست جدایی از بریتنی اسپیرز را به جریان انداخت. اطرافیان او می گویند بریتنی از آن زمان به اینسو، با مصرف نوشیدنی های انرژی زا خود را سرپا نگه داشته است. یکی از منابع نزدیک به او گفت: بریتنی آنقدر نوشابه ردبول می نوشد که بی خواب شده است. او احساسی که کافئین ایجاد می کند را دوست دارد، اما به خطرات افراط در مصرف کافئین اهمیت نمی دهد. 

تیم دستیاران بریتنی از او می خواهند استراحت کند و برای تجدید قوا به یک مرکز توانبخشی برود. 

ستاره 41 ساله موسیقی پاپ، به جای استراحت، اغلب به لاس وگاس سفر می کند و در آنجا بیشتر احساس راحتی می کند، زیرا می تواند بدون جلب توجه شب زنده داری کند. 

بریتنی در پست اینستاگرامی اخیر خود به جدایی اش از سام پرداخته و نوشت: شش سال زندگی با یک نفر، زمان زیادی است. بنابراین کمی شوکه هستم…. نمی خواهم دلیل اش را توضیح بدهم، چون انصافا به هیچ کس ربط ندارد!!! اما دیگر نمی توانستم این درد را تحمل کنم!!! 

اسپیرز که مادر دو فرزند، شان پرستون 17 ساله و جیدن جیمز 16 ساله از همسر سابق اش کوین فدرلاین است، در سال 2022 با اصغری 29 ساله ازدواج کرد. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید