اخباراخبار جهان

نمره پایین، انگیزه قتل معلم توسط دو دانش آموز

آمریکا- در دادخواستی که توسط دادستان به دادگاه ارائه شد، انگیزه احتمالی قتل معلم زبان اسپانیایی توسط دو دانش آموز اهل آیووا را دریافت نمره بد، اعلام کردند. جلسه دادگاه برای بررسی شواهد و مدارک ارائه شده و صلاحیت طرح آنها در دادگاه برگزار شده است.  

دو دانش آموز مورد اشاره ویلارد میلر و جرمی گودیل می باشند که در هنگام ارتکاب جرم در سال گذشته 16 سال سن داشتند. 

جسد این معلم زن 3 نوامبر 2021 در پارک فیرفیلد، شهری با 9400 نفر جمعیت، پیدا شد. او با چوب بیسبال مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

دادستان می گوید که میلر بعد از ظهر 2 نوامبر 2021 در دبیرستان فیرفیل با نوئما گرابر ملاقات کرد تا در مورد نمره پایین خود صحبت کند. اندکی بعد گرابر با اتومبیل ون خود به پارکی که به طور روزانه در آن پیاده روی می کرد، راند. شاهدان عینی یک ساعت بعد اتومبیل او را در حال ترک پارک در حالی که تنها دو مرد جوان در آن نشسته بودند، دیدند. 

اتومبیل گرابر سپس در یک جاده روستایی رها شد. یکی از شاهدان پروند اظهار داشت که پس از تماس تلفنی گودیل، این دو نوجوان را که پیاده در همان جاده روستایی راه افتاده بودند، سوار کرده و به شهر بازگردانده بود. 

میلر در جریان بازجویی نارضایتی اش را از گرابر و اینکه چگونه نمره کلاسی پایین معدلش را پایین آورده بود، ابراز کرد. او در ابتدا هر گونه دخالت در ناپدید شدن گرابر را انکار کرد، اما بعدا اظهار داشت که از آن مطلع بوده ولی نقشی در ناپدید شدن و قتل گرابر نداشت. او به پلیس گفت که قاتلان واقعی گروهی نوجوان نقابدار ولگرد بودند که او را مجبور کردند چرخ دستی اش را برای حرکت دادن جسد بیاورد و اتومبیل گرابر را از پارک خارج کند. 

طبق اسناد ارائه شده، از جمله تصویر مکالمه اسنپ چت که در آن گودیل اعتراف کرده بود با هماهنگی با شخصی دیگر برای قتل گرابر اقدام کرده بود، شاهد گودیل و میلر را شناسایی کرد.

محاکمه میلر 20 مارچ و محاکمه گودیل 5 دسامبر آغاز خواهد شد. دو نوجوان هم اکنون 17 ساله، به عنوان افراد بزرگسال محاکمه خواهند شد. مجازات قتل عمد در آیووا، حبس ابد است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید