اخباراخبار کانادا

نماینده نیو دموکرات، هزینه سفر کریسمس خانواده اش را از جیب مالیات دهندگان داد! 

یک نماینده حزب نیو دموکرات کانادا که به ندرت در پارلمان حاضر می شود و اغلب از راه دور در جلسات شرکت می کند، هزینه سفر کریسمس خود و خانواده اش (شوهر و فرزندانش) به کبک سیتی را از جیب مالیات دهندگان پرداخت کرد و ادعا کرد این سفر کاری و برای ملاقات با مقامات محلی بوده است. 

سوابق نشان می دهد که نیکی اشتون تنها در یک نوبت، آن هم به مدت چهار روز در نشست پاییز 2022 پارلمان در اتاوا بوده است. او در 21 دسامبر همان سال، از تامپسون – مانیتوبا (حوزه انتخابی اش) به اتاوا سفر کرد. آن هم 5 روز بعد از آغاز تعطیلات کریسمس مجلس! 

بروس مونکور، همسر اشتون، نماینده سابق حزب نیو دموکرات و دو فرزندشان نیز اشتون را در این سفر همراهی کردند.

این خانواده 4 نفره، در کریسمس 2022 به کبک سیتی سفر کردند و اشتون برای برخی از هزینه هایی که در طول سفر متحمل شدند، صورتحساب به مجلس عوام ارائه کرد. پست های رسانه های اجتماعی نشان می دهد که مونکور و بچه ها از جاذبه های زمستانی کبک سیتی، از جمله سرسره یخی در Valcartier استفاده کردند و اشتون نیز در برخی پست ها در حال اسکیت با فرزندانش دیده شد. 

طبق سوابق موجود، این سفر اشتون و خانواده اش 17,641.12  دلار برای مالیات دهندگان هزینه داشت و شامل 13,619.90 دلار برای بلیط هواپیما و سایر هزینه های رفت و آمد، 2,508.39 دلار برای هتل و 1,512.83 دلار برای غذا و سایر موارد جانبی بود. 

اشتون ادعا می کند طی سفر (علیرغم همزمانی با تعطیلات کریسمس و سال نو) در جلسات کاری شرکت کرده و بنابراین مجاز به ارائه صورتحساب به مجلس بوده است. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید