اخباراخبار کانادا

نجات صدها گربه از خانه ای در حومه تورنتو! 

تورنتو- حدود 200 گربه عقیم نشده و بچه گربه از یک خانه مستقل در حومه شهر نجات داده شدند. امدادگران گربه ها را که در شرائط بسیار نامناسب نگهداری می شدند، پیدا کرده اند. برخی از این حیوانات زبان بسته، به دلیل عفونت دستگاه تنفسی و سوء تغذیه  نیاز به مراقبت های دامپزشکی دارند. اما اکثرا سالم بوده و نشانه هایی از آزار جسمی مشاهده نشده است.  امدادگران اکنون به دنبال یافتن خانواده های سرپرست برای 135 گربه می باشند. 

سازمان Toronto Cat Rescue می گوید در این مرحله از تحقیقات، احتمال اینکه صاحب گربه ها آنها را به قصد فروش و کسب درآمد پرورش داده باشد، منتفی شده است. این سازمان به دلایل حفظ حریم خصوصی از افشای اطلاعات بیشتر در مورد صاحبان این حیوانات خودداری کرد. 

سازمان مورد اشاره، در سال 2019 نیز بیش از 300 گربه را از یک آپارتمان دو خوابه در تورنتو نجات داد. طبق قوانین شهری تورنتو، نگهداری از بیش از 6 گربه بطور همزمان در هر واحد مسکونی ممنوع است. 

نگهداری حیوانات خانگی در شرایط غیربهداشتی می تواند منجر به بیماری جدید حیوانات و صاحبان آنها شود. سازمان حمایت از حیوانات برای خانوارهای کم درآمد واجد شرایطی که مایل به عقیم کردن حیوانات خانگی خود هستند، یارانه تعیین کرده است. این خانوارها می توانند عمل عقیم سازی را از طریق برنامه کلینیک سیار SNYP انجام بدهند. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید