اخباراخبار کانادا

ناپدید شدن صندوق های پستی در کانادا

به نقل از thestar : اگر دقت کرده باشید چند وقتی است تعداد صندوق های پستی آماده به کار در تورنتو به شدت کاهش یافته است. اما چرا؟

اخیرا تعداد زیادی از صندوق های پستی در مرکز تورنتو با پلاستیک پیچیده شده و از رده خارج شده اند. شرکت پست کانادا اعلام کرد که این صندوق های پستی آسیب دیده اند و قابل استفاده نیستند و ممکن است به دلیل آسیب دیدگی صندوق ها به تعداد آنها اضافه شود. 

در این رابطه شرکت پست اعلام کرد: «با وجود اینکه ممکن است یک صندوق پستی خیابانی از بیرون کاملا سالم و کاربردی به نظر برسد، اما تیم های عملیاتی ما در هر صورت باید تمام صندوق های پستی را بازرسی کنند، تا مطمئن شوند که صندوق ها هیچ گونه آسیب دیدگی ندارند و امنیت مرسولات مردم را حفظ می کنند».

با این وجود خیلی ها نمی توانند استدلال های شرکت پست را قبول کنند، زیرا به نظر آنها صندوق های پستی که کاملا در ظاهر سالم بوده اند، در پلاستیک پیچیده شده و از رده خارج شده اند. 

در این میان تجربیات افراد از صندوق های پستی نیز در نوع خود جالب است. یکی از شهروندان درباره وضعیت صندوق های پستی شهر گفت: «یک بار با چشم خودم دیدم که چند نفر یک صندوق پستی را اره کردند، محتویات آن را برداشتند و گریختند. این کار تنها چند ثانیه طول کشید». 

در اتفاقی مشابه، ماه گذشته سه نفر به اتهام نفوذ به صندوق های پستی و سرقت چک، کارت های اعتباری، اسناد هویتی و سایر اشیاء قیمتی دستگیر شدند؛شرکت پست کانادا در ادامه گفت: «تیم های عملیاتی محلی ما با تمام توان به تعمیر و جایگزینی صندوق های آسیب دیده ادامه می دهند».

.

با این وجود خیلی از کاربران صندوق های پستی معتقدند که شرکت پست هیچ تلاشی برای تعمیر صندوق های پستی انجام نمی دهد و فقط به دلایل نامعلوم می خواهد آنها را از رده خارج کند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید