اخباراخبار کانادا

نامه التماس آمیز صاحبخانه به مستاجر: لطفا اجاره را بپردازید!

تورنتو- یک صاحبخانه در تورنتو، اخیرا یادداشتی دست نویس برای مستاجر خود گذاشت و از او خواست اجاره را پس از ماه ها تاخیر، پرداخت کند!

سامیر سینگانیا، که در یک ساختمان آپارتمانی در ریوردیل جنوبی زندگی می ند، به blogTO گفت که متوجه نامه ضمیمه شده به درب همسایه ‌اش شده است که سپتامبر گذشته به ساختمان نقل مکان کرده بود. 

در این نامه آمده است: شما اکنون 9000 دلار اجاره بدهکار هستید. صاحبخانه قادر به پرداخت مورگیج، مالیات، هزینه نگهداری و غیره بدون دریافت اجاره از شما نیست. صاحبخانه در آستانه ورشکستگی است.

لطفا با پرداخت اجاره یا نقل مکان، کار درست را انجام بدهید، من صاحبخانه بدی نیستم. فقط می خواهم مخارج زندگی ام را تامین کنیم؛ بیایید با هم برای یافتن راه حل همکاری کنیم. 

سینگانیا به blogTO گفت که پس از صحبت با همسایه ‌اش، به او مشکوک شده، زیرا به نظر می رسد او فردی است که می خواهد بدون اجاره در آنجا زندگی کند و می داند چگونه این کار را بصورت قانونی انجام بدهد، زیرا تاخیرات طولانی مدت در رسیدگی به شکایات در هیئت مالک و مستاجر وجود دارد. 

سینگانیا می گوید مستاجر مطمئن است که نمی توان بدون حکم دادگاه او را بیرون کرد و صدور این حکم ممکن است یک سال طول بکشد. 

بسیاری از صاحبخانه ها به دلیل پرداخت نشدن اجاره بها، توانایی پرداخت مورگیج، مالیات بر دارایی و هزینه آب و برق را ندارند. زمان انتظار طولانی برای طرح دعوی در هیئت مالک و مستاجر و دریافت حکم تخلیه، بسیاری از صاحبخانه های جزء را با بحران مالی جدی روبرو کرده است. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید