اخباراخبار جهان

نارضایتی مسافران از سیستم جدید سوار شدن به هواپیمای یونایتد ایرلاینز

شرکت هواپیمایی یونایتد در حال ارائه طرح جدیدی است که به مسافران اکونومی با صندلی کنار پنجره اجازه می دهد قبل از مسافران دیگر سوار هواپیما شوند. 

سیستم جدید سوار شدن به هواپیما بر اساس صندلی (به ترتیب: پنجره، میانی و راهرو)، درست قبل از فصل تعطیلات کریسمس و آخر سال با هدف تسریع روند مستقر شدن مسافران در صندلی هایشان است که به نوبه خود به هواپیما اجازه می دهد به موقع بلند بشود. با این حال، برخی از مسافران نارضایتی خود را از طرح جدید بیان کرده اند. 

شری برزیل، گفت: این برای افرادی که بلیط گران تر خریده اند و اکنون باید مدت بیشتری منتظر بمانند تا ابتدا مسافران صندلی های پنجره بنشینند، ناراحت کننده است. 

مسافران می گویند دسترسی به فضای بالای سر برای قرار دادن کیف و چمدان دستی دلیلی است که مشتریان قیمت های بالاتری را برای برخی صندلی ها می پردازند. 

یونایتد ادعا می کند در حال مجهز کردن هواپیماهای خود با فضای بالای صندلی بیشتر است تا هر مسافر بتواند چمدان دستی خود را داخل هواپیما بیاورد. 

یونایتد همچنان اجازه سوار شدن زودهنگام به افراد دارای معلولیت، خردسالان بدون همراه و اعضای فعال-نظامی و سوار شدن با اولویت برای مسافرانی که دارای صندلی های درجه یک یا بیزینس کلاس هستند را می دهد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید