اخباراخبار جهان

منع نشدن پروانه فعالیت دندانپزشکی که به بیمارانش ابراز علاقه جنسی می کرد!

هیئت انضباطی حکم داد دندانپزشکی که یک بیمار 77 ساله را بوسیده بود، از فعالیت حرفه ای منع نشده است، زیرا رفتار او قابل اصلاح است.

علی استوان که 19 سال است به عنوان دندانپزشک دارای مجوز فعالیت می کند، قبل از بوسیدن بیمارش به او گفته بود: «من در اتاق خواب خیلی خوب هستم».

درضمن او برای یک بیمار زن دیگر خود پیامک فرستاد تا او را عصر همان روز برای معاینه خصوصی به خانه خود دعوت کند.

آقای استوان این اتهامات جنسی را رد کرد.

هیئت انضباطی متوجه شد که رفتار او دارای انگیزه جنسی بوده و او را به مدت یک سال تعلیق کرد، با این وجود او از کار حرفه ای خود منع نشد، زیرا گویا اعلام شده که رفتار نادرست او، هر چند نامناسب بوده، اما قابل جبران است.

گویا آقای استوان بر سر این بیمار خانم 77 ساله خود که درد شدیدی را احساس می کرده، فریاد زده و به او گفته است: «من در کارم خوب هستم و در اتاق خواب هم خیلی خوب هستم». سپس او را گرفته و گونه هایش را نیز بوسیده است.

درضمن گویا دکتر استوان بعد از پیدا کردن شماره یکی از بیمارانش از داخل پرونده اش، به او پیام داده و گفته است: «شما می توانید امشب برای معاینه اورژانس خصوصی به خانه من بیایید! اگر حال و حوصله دارید بعدا به من پیام بدهید.»

این بیمار 77 ساله در یک شکایت کتبی، دکتر استوان را فردی شرور توصیف کرده و گفته که احساس تجاوز و انزجار می کند.

هیئت انضباطی در پاسخ به این شکایت ها گفت: «این رفتار مذموم و غیرحرفه ای است و باعث می شود دیدگاه مردم درباره دندانپزشکان خراب شود».

اما ادعاهای دیگر از جمله، ادعای بی احترامی به همکاران در این هیئت ثابت نشد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید