اخباراخبار جهان

ممنوعیت سقط جنین در ایالات متحده منجر به مرگ یک زن جوان شد

به گزارش ایران جوان و به نقل از mirror ممنوعیت سقط جنین در ایالات متحده باعث شد یک مرد به دوست دختر خودش شلیک کند و او را به قتل برساند.

این اتفاق تنها پس از چند ماه از تصویب قانون جدید در تگزاس رخ می دهد. براساس این قانون از سپتامبر 2021 به بعد سقط جنین پس از هفته ششم بارداری غیرقانونی است، با این وجود عملا سقط جنین در این ایالت تنها به موارد اورژانسی محدود شده است.

.

 

به گفته پلیس این مرد که نمی ‌خواست دوست دخترش سقط جنین کند، در جریان درگیری در پارکینگ دالاس به او شلیک کرد و او را به قتل رساند.

 

گابریلا گونزالس 26 ساله روز چهارشنبه با دوست پسرش هارولد تامپسون 22 ساله درگیر شد، زیرا دوست پسرش سعی داشت او را زندانی کند و مانع از سقط جنینش شود. گویا گونزالس شب قبل از حادثه برای سقط جنین به کلرادو رفته بود.

هارولد تامپسون روز جمعه به اتهام قتل به زندان افتاد.

در ادامه گزارش mirror آمده است:

در اظهارنامه متهم آمده است: «گمان می رود مظنون چون پدر فرزند گونزالس بوده است، نمی خواسته او سقط جنین کند».

تصاویر دوربین های نظارتی پارکینگی که گونزالس در آن به قتل رسید نشان می دهند که تامپسون با یک اسلحه به سر گونزالس شلیک می کند و وقتی او روی زمین می افتد، قبل از اینکه پا به فرار بگذارد چند تیر دیگر به او شلیک می کند.

 

به گفته پلیس خواهر خانم گونزالس نزدیک محل جرم بوده و صدای تیراندازی را شنیده است، شاهد دیگری نیز شهادت داد که تامپسون سعی کرده خانم گونزالس را خفه کند، اما چون تلفن به همراه نداشت نتوانست با پلیس تماس بگیرد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید