اخباراخبار کانادا

ملکه کوپن رسانه های اجتماعی از روشهای صرفه جویی در هزینه ها می گوید

اریکا پرکینز اهل کنتاکی به ملکه کوپن معروف است و طرفداران زیادی در رسانه های اجتماعی دارد. او به فالوور های خود نشان می دهد که چگونه با استفاده از کدهای تخفیف، کوپن ها و صرفه جویی در هزینه ها، با تورم و افزایش فزاینده هزینه‌های زندگی مقابله کنند.

به عنوان مثال او به فالوورهای خود نشان داد که چگونه با استفاده درست از کوپن ها و کدهای تخفیف، می توان یک صورتحساب ۹۲ دلاری CVS را تنها با 8 دلار پرداخت کرد.

او در تیک تاک با نام کاربری easycoupouningwitherika@  فعالیت می کند. 

اریکا معمولاً از پاداش های CVS ExtraCare برای خریدهای اینترنتی خود استفاده می کند. به عنوان مثال او  نشان داد که چگونه می توان با استفاده از آنها یک خمیردندان Colgate را تنها با قیمت 0.49 دلار خریداری کرد و در ویدئویی دیگر توانست تنها با استفاده از جوایز CVS ExtraCare تنها با پرداخت ۲۹ سنت، سبد خرید ۵۰ دلاری خود را تسویه کند.

اریکا توصیه می کند که هرگز دانلود اپلیکیشن سایت های فروش آنلاین را فراموش نکنید، زیرا به این صورت می توانید کدهای تخفیف زیادی دریافت کنید.

نکات خرید هوشمندانه ملکه کوپن:

  • همیشه قبل از بازدید از یک فروشگاه بررسی کنید که چه کوپن هایی در آن فروشگاه قابل استفاده هستند و سعی کنید هر بار از چند کوپن استفاده کنید.
  • برنامه های پاداش مانند CVS ExtraCare همیشه به شما امکان دسترسی به تخفیف ها را در فروشگاه می دهند، پس سعی کنید همیشه از آنها استفاده کنید.
  • کوپن های کاغذی را به صورت آنلاین برای محصولات مورد علاقه خود خریداری کنید تا بتوانید هر زمانی که نیاز داشتید از آنها استفاده کنید. در ضمن سعی کنید همیشه این اقلام را در حراجی ها یا زمانی که تخفیف زیادی دارند، خریداری کنید.
منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید