اخباراخبار کانادا

مقرون به صرفه ترین بازار مسکن کانادا در انتاریو قرار دارد! 

اگر به دنبال خرید خانه در انتاریو هستید، یکی از شهرهای آن ارزان ترین بازار مسکن کانادا را دارد. 

Royal LePage به تازگی لیست مقرون به صرفه ترین شهرهای کانادا را بر اساس درصد درآمد مورد نیاز برای پرداخت اقساط ماهانه وام مسکن منتشر کرده که 15 شهر در آن وجود دارند. این رتبه بندی با استفاده از داده های میانگین درآمد کل خانوارهای استانی، داده ‌های قیمت مسکن در سطح شهر، و وام سه ساله با مدت زمان ثابت 5.71 درصد مستهلک‌ شده طی 25 سال با پیش ‌پرداخت 20 درصدی محاسبه می ‌شود.

بر این اساس Thunder Bay  به عنوان مقرون به صرفه ترین شهر کانادا رتبه بندی شده است. در این شهر تنها 22.2 درصد از درآمد ماهانه خانوار برای پرداخت اقساط وام مسکن صرف می شود. میانگین قیمت خانه در این شهر حدود  299,300 دلار و میانگین کل درآمد خانوار 84,400 دلار است. میانگین اقساط ماهانه وام مسکن 1563.25 دلار می باشد. 

ویندزور-اسکس تنها شهر دیگر انتاریو است که با کسب رتبه 13 در فهرست 15 شهر مقرون بصرفه قرار گرفته است. قیمت خانه در این شهر 491,100 دلار و میانگین درآمد خانوار 84,400 دلار می باشد. در این شهر 36.4 درصد از درآمد ماهانه خانوار برای پرداخت اقساط وام مسکن صرف می شود. میانگین اقساط وام در این شهر 2560.41 دلار می باشد. 

هیچ شهر بریتیش کلمبیا در رتبه بندی مکان های مقرون به صرفه کانادا قرار ندارد. 

مقرون به صرفه ترین شهرهای کانادا به ترتیب عبارتند از: تاندر بی – انتاریو، سنت جان – نیو برانزویک، رد دیر – آلبرتا، تروآ-ریویر – کبک، ادمونتون – آلبرتا، رجینا – ساسکاچوان، سنت جان – نیوفاندلند، کبک سیتی – کبک، فردریکتون – نیوبرانزویک، ساسکاتون – ساسکاچوان، ویندزور-اسکس – انتاریو، شارلوت تاون – جزیره پرینس ادوارد، گاتینو – کبک. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید