اخباراخبار کانادا

معمای تلخ ربوده شدن الناز حاجتمیری

به نقل از torontosun : اتفاق تلخ ربوده شدن الناز حاجتمیری آنقدر معمایی و عجیب به نظر می رسد که کم از رمان های آگاتا کریستی ندارد.

مدت هاست تحقیقات پیرامون این پرونده با سرعت لاک پشتی در حال انجام است، اما گویا در چند مدت اخیر پلیس به سرنخ های خوبی دست پیدا کرده است. 

حاجتمیری 37 ساله در 12 ژانویه 2022 از خانه ای در تریل وود پی آی واقع در منطقه واساگا بیچ توسط سه نفر با لباس پلیس دزدیده شد. 

روز چهارشنبه پلیس منطقه ای یورک اعلام کرد که مرد پنجم در ارتباط با حمله به حاجتمیری تنها سه هفته قبل از ربوده شدن وی دستگیر شده است. ظاهرا او آکاش رانا نام دارد، اهل دلتا بریتیش کلمبیا است و 25 سال سن دارد. 

بعدا در همان روز کارآگاهان پلیس انتاریو اعلام کردند که در رابطه با این آدم ربایی، حکم دستگیری دیشون  Thorobread دیویس 35 ساله، خواننده رپ تورنتویی را صادر کرده اند.

دیویس در بیوگرافی خود ادعا می کند که اهل منطقه فینچ وست است. دیویس اولین آلبوم چند آهنگه خود را با عنوان Trust Is A Luxury در سال 2018 منتشر کرد. 

وب سایت HipHop Canada درباره دیویس گفت: «از آنجایی که نام او در خارج از محدوده شهر تورنتو طنین انداز شده است، این استعداد جوان رسما با انتشار این آلبوم حضور مقتدرانه خود را در دنیای موسیقی اعلام کرد». 

این آلبوم کوتاه چند آهنگه دیویس دارای 7 آهنگ است و ارزیاب آن معتقد است حال و هوای خاصی دارد. 

او در ادامه افزود: «احتمالا برخی از طرفداران دیویس امیدوار بودند که او یک آلبوم کامل را به بازار عرضه کند. اما این آلبوم چند آهنگه نشان داده که چیزی کم از یک آلبوم کامل ندارد و بسیار فراتر از آنچه به نظر می آید ظاهر شده است».

بگذریم!

 اکنون دیویس که بسیاری به آینده او در عرصه موسیقی خوشبین بودند، یکی از مظنونان پرونده ربایش الناز حاجتمیری است.

پلیس از طریق یک عکس چهار نفره که در فوریه منتشر شد به دیویس مظنون شده است و معتقد است سایر مظنونان این پرونده در تورنتو پنهان شده اند. 

پلیس تورنتو و پلیس منطقه ای یورک یک جایزه مشترک 100 هزار دلاری را برای کسی که محل اختفای حاجتمیری را لو دهد در نظر گرفته اند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید