اخباراخبار جهان

معلم انگلیسی پس از لغو پرواز EasyJet مجبور شد پس اندازش را برای هتل و بلیط پرواز دیگر خرج کند

آدام بورک 31 ساله که پروازش به بریستول از جزیره گرن کاناریا، یکی از صدها پرواز لغو شده به دلیل نقص سیستم ترافیک هوایی در بریتانیا بود، مجبور شد پس از سرگردانی در خارج از کشور، همه پس اندازش را برای رزرو هتل و خرید بلیط یک پرواز دیگر برای بازگشت به بریتانیا خرج کند. 

بورک همچنین مدعی شد که شرکت هواپیمایی  EasyJet مسافران را به حال خود رها کرد. پرواز بعدی که این شرکت پیشنهاد کرد، پرواز 9 سپتامبر به گاتویک بود که مسافران سرگردان را مجبور می کند، هزینه اقامت پیش بینی نشده را بپردازند.

این معلم مقطع ابتدایی به خبرنگاران گفت: این وحشتناک است. ما به معنای واقعی کلمه به حال خود رها شده ایم. پس انداز من کاملا از بین رفته است و مجبور شدم از والدین ام پول قرض کنم، یک سال طول می کشد تا دوباره این پول را پس انداز کنم. 

بورک گفت او و همراهش قبل از رزرو هتل، یک شب را همراه حداقل 100 مسافر دیگر بر کف فرودگاه خوابیدند. آنها برای پرداخت کرایه هتلی که شرکت هواپیمایی پیشنهاد کرده بود و در آن سوی جزیره قرار داشت، مجبور شدند از پدر بورک پول قرض کنند. ضمن اینکه شرکت هیچ اقدامی برای انتقال آنها به هتل انجام نداد. EasyJet  همچنین کوپن غذا و نوشیدنی در اختیار مسافران سرگردان در فرودگاه قرار نداد. 

بورک و همراهش باید 105 پوند اضافی بابت هزینه پارک اتومبیل شان در پارکینگ فرودگاه بریستول بپردازند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید