اخباراخبار کانادا

معطلی 7 ساعته مسافران داخل هواپیما روی باند فرودگاه تورنتو! 

تورنتو- طوفان شدید زمستانی دیروز و دیشب، سبب لغو شدن بیش از 100 پرواز از فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو شد. معطلی چند ساعته مسافران یکی از پروازهای ایر کانادا در داخل هواپیما روی باند فرودگاه، عصبانیت شدید مسافران را سبب شد. بخصوص که علیرغم این انتظار طاقت فرسا، پرواز در نهایت لغو شد. 

ریکاردو راپاپورت شامگاه چهارشنبه 22 فوریه سوار پرواز AC90 از تورنتو به سائوپائولوی برزیل شد. پرواز قرار بود 21:30 دقیقه انجام شود. اما بعد از تاخیر شش ساعته و انتظار در داخل هواپیما به گلوبال BlogTo ایمیل زد و نوشت: ساعت 3:10 دقیقه بامداد پنجشنبه است و ما هنوز روی باند هستیم. نزدیک به 6 ساعت از سوار شدن ما می گذرد. ما اینجا زندانی شده و بیسکوئیت و یک لیوان آب، تمام غذایی بود که دریافت کردیم. 

راپورت ساعت 3:30 دقیقه صبح گزارش داد که یکی از مسافران بیمار شده و خدمه به دنبال یافتن پزشک بین مسافران می باشند. دقایقی بعد، مجددا خبر داد که هواپیما به گیت پرواز بازگردانده شده. وی نوشت: مشکل شرایط جوی نبود، زیرا هواپیماهای دیگر پرواز کردند. نقص مکانیکی و کمبود کارکنان باعث زمین گیر شدن پرواز ایر کانادا شده!

یکی از نمایندگان ایر کانادا، لغو شدن پرواز را تایید کرده و به BlogTo  توضیح داد پرواز ابتدا به دلیل مشکل مکانیکی و سپس شرایط آب و هوایی به تاخیر افتاد. وی همچنین افزود یک مورد اورژانس پزشکی باعث شد هواپیما مجددا به گیت بازگردانده شود.

نماینده ایر کانادا گفت: پس از آن، خدمه پرواز به دلیل مقرراتی که روزهای کاری خدمه را محدود می کند، موفق به انجام پرواز نشدند و پرواز در نهایت لغو شد. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید