اخباراخبار جهان

معشوقه سابق هانتر بایدن، خواستار تغییر نام خانوادگی فرزندشان به بایدن شده است

ظاهراً هانتر هرگز دخترش را که نام کوچک او نیوی است، ملاقات نکرده است.

مادر دختر 4 ساله هانتر بایدن در دادگاه درخواست کرد، نام خانوادگی فرزندش به بایدن تغییر یابد تا او بتواند از مزایای این نام خانوادگی متنفع شود.

لوندن رابرتز که سابقا یک رقاص بوده، این درخواست را روز سه شنبه از طریق وکیلش مطرح کرد؛ این در حالی است که هانتر بایدن اخیرا از دادگاه درخواست کرده پرداخت های حمایتی فرزندش را کاهش دهد. وکیل رابرتز از دادگاه خواست که این درخواست را به دلیل تلاش هانتر بایدن برای جلوگیری از کشف حقیقت رد کند. درعوض از دادگاه خواست نام خانوادگی بایدن را به این دختر 4 ساله اعطا کند.

براساس اسنادی که اولین بار توسط روزنامه دموکرات شمال غربی آرکانزاس گزارش شدند، وکیل رابرتز خطاب به دادگاه گفته است: «خواه این بیگانگی را بدرفتاری به حساب بیاوریم و خواه غفلت، می‌توان با تغییر نام خانوادگی نیوی به بایدن، آن را اصلاح کرد. در این صورت نیوی در تمام دنیا به عنوان فرزند هانتر و عضو این خانواده معتبر بایدن شناخته می شود».

هانتر در ابتدا ادعا کرد که اصلا رابرتز را نمی شناسد و هرگز با او ملاقات نکرده است، اما پس از اینکه آزمایش DNA  در سال 2020 ثابت کرد که او پدر نیوی است، دادگاه به او دستور داد که نفقه این کودک را بپردازد.

وکیل رابرتز استدلال کرد که نام خانوادگی بایدن منافع زیادی برای نیوی خواهد داشت، زیرا این نام خانوادگی در حال حاضر مترادف با قدرت سیاسی و مالی است و به او اعتبار خاصی می بخشد. درضمن وکیل هانتز خواستار بررسی اطلاعات تحقیقات مرتبط با تقلب مالیاتی فدرال هانتر شد که گویا رابرتز در مورد آن شهادت داده است.

رابرتز قبلا در یک رقاص خانه در واشنگتن دی سی کار می کرد. او ادعا می کند که نه هانتر و نه پدرش پرزیدنت بایدن، تاکنون این کودک را از نزدیک ملاقات نکرده اند.

براساس گزارش ها، پرزیدنت بایدن پس از اینکه توسط نامزد سابق رابرتز که یک بوکسور است تهدید شد، از تامین امنیت رابرتز و دخترش امتناع کرد. هانتر در حالی در ابتدا رابطه با هانتز را انکار کرد که براساس شواهد، نام هانتز در هنگام بارداری در لیست حقوق و دستمزد شرکت مشاوره هانتر ثبت شده بود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید