دنیای مد

معرفی چند استایل مانیکور تابستانی 

استایل مانیکور هرگز به اندازه تابستان امسال رویایی و تخیلی نبوده است. خوشبختانه امسال هیچ کمبودی در گزینه ها وجود ندارد و تقریبا هر سلیقه ای را راضی می کند. در اینجا چند استایل تابستانی زیبا و شیک معرفی می شود. 

SWIRL INTO SUMMER:

این استایل دراماتیک، احتمالا پرطرفدارترین استایل است. بهترین امتیاز آن این است که مطلقا هیچ قانونی برای آن وجود ندارد و می توانید با خیال راحت هر چرخشی را به اندازه دلخواه تان ایجاد کنید. اما اگر خواهان کمال مطلق هستید، برای خلق چرخش های ظریف باید مطمئن شوید که شکل ها مرتب و چشم نواز به نظر می رسند. سعی کنید رنگ های متضاد مانند صورتی را با نارنجی یا زرد ترکیب کنید. 

3D DECALS:

چیزهای کمی در زندگی وجود دارند که در فرم سه بعدی بهتر به نظر نرسند. مانیکور از این قاعده مستثنی نیست. این استایل می تواند یک مانیکور ساده و کلاسیک را به چیزی فوق العاده تبدیل کند. جذابیت این استایل این است که بر خلاف بسیاری از ترندهای دیگر، برای خلق آن به مهارت خاص نیاز نیست. ضمن اینکه تنوع زیادی در انواع طرح های 3 بعدی وجود دارد. 

Clear/Jelly Nails:

دورانی که ناخن شفاف نشان دهنده کمبود خلاقیت بوده و کسل کننده تلقی می شدند، سر آمده است. انفجار مانیکورهای ژلی راه را برای ناخن های شفاف، ولی با شکل کاملا مدرن هموار کرده است. اگر می‌ خواهید این روند را برای حداکثر تاثیرگذاری امتحان کنید، یک ناخن شفاف را با رنگ متالیک درخشان مانند این رنگ طلایی ترکیب کنید.

منبع خبــــــر

 

 

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید