اخباراخبار کانادا

معرفی قوانین و مقررات جدید انتاریو

تورنتو- با پایان یافتن سال 2022، ساکنان انتاریو منتظر سال جدید، فرصت های جدید و البته قوانین جدید هستند.

دولت استانی به تازگی فهرست قوانین و مقررات جدیدی که از 1 ژانویه 2023 اعمال می ‌شوند را منتشر کرده است. برخی از تغییرات آتی به نفع بخش های خاصی از جامعه خواهد بود. به عنوان مثال، سالمندان آسیب پذیر، حداقل به مدت 12 ماه، درآمد تضمینی سالانه بالاتری دریافت خواهند کرد.

سایر تغییرات برای بهبود محیط زیست، حمایت از حقوق شاغلین، حمایت از سازمان های اجتماعی، افزایش خدمات عمومی حیاتی خواهد بود؛ سازندگان کاندو در قبال خسارت مالی تحمیل شده به خریداران در صورت لغو پروژه ها پاسخگو خواهند بود و روند استخدام پرستاران آموزش دیده خارجی تسهیل خواهد شد. برخی از نکات برجسته در اینجا آورده شده است:

 

پاسیوها دائمی می شوند:   

دولت انتاریو با اصلاح قوانین مجوز الکل، برای ایجاد درآمد و فرصت رشد در صنعت مهمان نوازی، به بارها، رستوران ها و سایر موسسات دارای مجوز الکل اجازه می دهد    .  پاسیوهای موقت موجود را توسعه داده و به پاسیوهای دائمی تبدیل کنند. در حالی که پاسیوهای موقت فقط می توانند حداکثر 8 ماه از سال دایر باشند.

 

جمع آوری بهتر داده های مبتنی بر نژاد:   

دولت انتاریو مطابق با قانون ضد نژادپرستی، آموزش و پرورش انتاریو را ملزم می ‌کند تا داده‌ های مبتنی بر نژاد را در رابطه با عملکرد تحصیلی، آموزش ‌های ویژه دریافتی و تعلیق/اخراج جمع ‌آوری کند.

 

انعطاف پذیری در پرداخت هزینه برق:  

از سال جدید مصرف ‌کنندگان اختیار بیشتری برای تصمیم‌ گیری در مورد میزان هزینه ‌ای که می‌ خواهند بابت هایدرو – بر اساس زمان استفاده – بپردازند، خواهند داشت.

 

بهبود گزارش پسماندهای خطرناک:   

طبق قوانین جدید  تولیدکنندگان می بایست زباله ‌های خطرناک خود را به ‌جای گزارش‌ های کتبی/کاغذی به صورت الکترونیکی گزارش کنند. بیش از 40 هزار کسب و کار ملزم به ارائه گزارش می باشند.

 

کمک های مالی اضافی برای سالمندان آسیب پذیر:   

دولت انتاریو در سال جاری قانونی را برای کمک به سالمندان آسیب پذیر- با دو برابر کردن پرداخت درآمد سالانه تضمینی (GAINS) برای یک دوره 12 ماهه از ژانویه 2023 – تصویب کرد. بر این اساس، مبلغ پرداختی  به 166 دلار در ماه برای سالمندان مجرد و به 332 دلار در ماه برای زوج ها افزایش می یابد؛ حدود 200 هزار نفر از سالمندان کم درآمد واجد شرایط این افزایش می باشند.

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید