اخباراخبار کانادا

معرفی برخی از محصولات کاستکو که نسبت به سوپرمارکت های دیگر ارزانترند

به نقل از Narcity: فروشگاه کاستکو همیشه گزینه های جذابی برای خرید دارد، معمولا قیمت بسیاری از اجناس در این مجموعه پایین تر از سایر فروشگاه ‌های مواد غذایی است.

با توجه به افزایش قیمت مواد غذایی در سال 2023، انتظار می رود مردم بسیار بیشتر از قبل برای خرید ملزومات روزمره از جمله سبزیجات، نان، لبنیات و فرآورده های گوشتی هزینه کنند.

به همین دلیل خیلی ها به فکر صرفه جویی در هزینه مواد غذایی افتاده اند، از این رو فروشگاه هایی که قیمت های منصفانه تری ارائه می دهند بسیار بیشتر از قبل مورد توجه شهروندان کانادایی قرار گرفته اند.

دولت کانادا قرار است برای افزایش «شفافیت، پیش‌بینی‌ پذیری و معامله گری منصفانه» در صنعت خواربارفروشی، افزایش کنترل بر این صنعت و ایجاد تغییرات به نفع مصرف ‌کنندگان و کسب ‌و کارهای مواد غذایی، یک استاندارد رفتاری خواروبارفروشی تدوین کند.

انتظار می رود این استاندارد رفتاری باعث کاهش هزینه مواد غذایی در کانادا شود، اما هنوز هیچ جدول زمانی برای اجرایی شدن این طرح اعلام نشده است.

پس تا زمان اجرایی شدن این طرح، اگر شما هم دوست دارید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، با ما همراه باشید تا با هم به برخی از اجناس فروشگاه های کاستکو نگاهی بیندازیم.

پارچ بریتا:

این پارچ آب 10 فنجانی در کاستکو 29.99 دلار قیمت دارد و دارای دو فیلتر است، در حالی که همین پارچ آب با همین ظرفیت در والمارت 39.97 دلار قیمت دارد و تنها با یک فیلتر عرضه می شود پس این خرید در کاستکو به صرفه تر است، زیرا هم قیمت کمتری پرداخت می کنید و همه محصول بهتری دریافت می کنید.

 

 

قرص های لباسشویی اوشن میست:

این قرص های لباسشویی خوشبوکننده در فروشگاه های کاستکو هم از نظر قیمت و هم از نظر حجم، به صرفه تر هستند.

در کاستکو هر بسته 1.06 کیلوگرمی از این قرص ها 21.99 دلار قیمت دارد، در حالی که در فروشگاه فورتیونس هر بسته 752 گرمی از این قرص های لباسشویی 22.99 دلار قیمت گذاری شده است.

 

دستمال پاک کننده مستر کلین:

یک بسته 9 تایی دستمال پاک کننده مستر کلین در کاستکو 13.99 دلار قیمت دارد، در حالی که یک بسته 6 تایی آن در فورتیونس 12.99 دلار عرضه می شود.

با کمی حساب و کتاب مشخص می شود که قیمت هر عدد از این دستمال ها در کاستکو 1.55 دلار و در فورتیونس 2.16 دلار است.

 

 

قهوه کی کاپ تیم هورتونز:

هر بسته 80 عددی قهوه تیم هورتونز در کاستکو 42.99 دلار قیمت دارد، در حالی که یک بسته 48 عددی از همین محصول در فورتیونس 34.99 دلار قیمت گذاری شده است.

باز هم با کمی حساب و کتاب به این نتیجه می رسیم که قیمت هر ساشه قهوه تیم هورتونز در کاستکو 0.53 دلار و در فورتیونس 0.72 دلار است.

سس مایونز هلمن:

یک شیشه 1.8 لیتری سس مایونز هلمن در فروشگاه کاستکو ارزان تر از یک شیشه 1.48 لیتری از این سس در والمارت است.

قیمت هر لیتر سس مایونز در کاستکو در اصل 10.99 دلار است که در هنگام فروش ویژه به 6.10 دلار کاهش می یابد، در حالی که قیمت هر لیتر سس مایونز در والمارت 9.77 دلار است که در صورت اعمال تخفیف به 6.88 دلار در هر لیتر کاهش می یابد.

کلاژن شکلاتی ارگانیکا :

یک شیشه یک کیلوگرمی کلاژن شکلاتی ارگانیکا در کاستکو 51.99 دلار قیمت دارد.

در حالی که یک شیشه 504 گرمی از این محصول در فورتونس 59.99 دلار قیمت دارد، درضمن درصد پودر کلاژن در محصول فروشگاه کاستکو بیشتر است.

 

چیپس کیوئی پاسا تورتیلا:

با وجود اینکه چیپس پاسا در فروشگاه های فورتیونس به فروش نمی ‌رسد، اما هنوز هم خرید آن از کاستکو به صرفه تر است.

یک بسته 350 گرمی چیپس در فورتیونس 4.49 دلار قیمت دارد، یعنی هر یک گرم آن 0.1 دلار قیمت گذاری شده است. در حالی که بسته 908 گرمی چیپس در کاستکو 6.79 دلار قیمت دارد که قیمت هر گرم آن 0.007 دلار می شود.

مایع پاک کننده همه منظوره مستر کلین:

یک گالن 5.2 لیتری از پاک کننده همه منظوره مستر کلین در کاستکو 12.49 دلار قیمت دارد، در حالی که یک گالن 3.78 لیتری از همین محصول در فورتونس 12.99 دلار قیمت دارد.

اینها تنها چند نمونه از محصولات خوش قیمتی بودند که می توانید در فروشگاه های کاستکو پیدا کنید، با کمی گشتن در این فروشگاه قطعا محصولات بهتر و مناسب تری هم پیدا می کنید.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید