اخباراخبار کانادا

معجزه: کودک بیمار بعد از خاموش شدن دستگاه تنفس مصنوعی، شروع به نفس کشیدن کرد!

لیسا هوف و همسرش هنگامی که شنیدند علم پزشکی قادر به نجات جان پسر نوزادشان نیست، بدترین روز زندگی شان را تجربه کردند. آنها از پزشک شنیدند که دقایقی پس از خاموش شدن دستگاه تنفس مصنوعی، کارسون فوت خواهد کرد. اما معجزه رخ داد و کودک خود به خود شروع به نفس کشیدن کرد.

لیسا این تجربه منحصربفرد را با پستی در فیسبوک به اشتراک گذاشت و نوشت: در حالی که آماده خداحافظی با کارسون نبودیم، اما با سرنوشت کنار آمده بودیم. پزشکان گفتند 10 دقیقه پس از قطع مراقبت های ویژه، قلب کارسون از کار می افتد و فوت می کند. اما هنگامی که دستگاه تنفس مصنوعی برداشته شد، کارسون بلافاصله تنفس عادی را آغاز کرد و ضربان قلب اش منظم شد. پنج ساعت گذشت و پسرمان همچنان زنده بود و نفس می کشید. 

پزشکان و کارکنان بخش مراقبت های ویژه هیچ توضیحی برای آن نداشتند و فقط مانند والدین کارسون شوکه شده بودند. همه پیش بینی ها و نتایج آزمایشات پزشکی اشتباه بود و لیسا 10 روز بعد پیام خوشحال کننده دیگری را در مورد روند بهبودی کارسون در فیسبوک به اشتراک گذاشت. لیسا نوشت: پسرمان امروز به یک اتاق زیبا منتقل شد. صدای گریه او مانند موسیقی گوشنواز است. پسرمان حالا مشغول مکیدن پستانک اش است! 

خوشبختانه کارسون دو رزو قبل از موعد پیش بینی شده از بیمارستان ترخیص شد و به خانه رفت.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید