اخباراخبار جهان

معجزه باورنکردنی که جان یک زن را نجات داد

به گزارش ایران جوان و به نقل از goodnewsnetwork یک زن ولزی که با نارسایی کلیه دست و پنجه نرم می کرد و تنها راه ادامه زندگی او پیوند کلیه بود، به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافت.

لوسی هامفری 44 ساله بیشتر عمر خود را درگیر لوپوس بوده است، اما در سال 2017 پزشکان به او گفتند که اگر در مدت 5 سال نتواند کلیه جدیدی پیدا کند، به احتمال زیاد جان خود را از دست خواهد داد.

هامفری و همسرش سنید اوون به دلیل اینکه او به دیالیز کلیه نیاز داشت، تعطیلات خود در کمپروان را لغو کردند و تصمیم گرفتند برای تمدد اعصاب به سمت ساحل بروند.

در این سفر گویا سگ آنها سر آرامش نداشت و مدام به سمت گروهی دیگر که در ساحل کمپ کرده بودند می دوید. این مزاحمت ها آنقدر ادامه پیدا کرد که اوون مجبور شد برای عذرخواهی به نزد آنها برود اما همین عذرخواهی ساده زمینه آشنایی کیتی جیمز 40 ساله و لوسی را فراهم کرد، کیتی همانجا فهمید که لوسی به پیوند کلیه نیاز دارد؛ همانجا بود که به لوسی گفت به تازگی برای اهدای کلیه ثبت نام کرده است و خوشحال می شود که کلیه اش را به او اهدا کند.

در ادامه گزارش goodnewsnetwork آمده است:

جالب اینجاست که آزمایشات نشان دادند جراحی پیوند کلیه امکان پذیر است. نهایتا پیوند کلیه در اکتبر 2022 انجام شد و لوسی چهار هفته بعد سرپا شد.

احتمال اینکه این اتفاق رخ بدهد یک در 22 میلیون است، از این رو این اتفاق به معنای واقعی کلمه یک معجزه است، کیتی اکنون بسیار خوشحال است که توانسته علاوه بر اینکه جان یک انسان دیگر را نجات دهد، یک دوست وفادار و همیشگی پیدا کند.

این ماجرا نشان می دهد که نباید هیچ وقت ناامید شد و باید تا آخرین لحظات امید خود را حفظ کنیم، شاید معجزه ای در راه باشد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید