اخباراخبار کانادا

مظنون چاقوکشی در ساسکاچوان، در سال 2015  قربانیان را با چاقو زخمی کرده بود

سوابق دادگاهی نشان می دهند که مایلز ساندرسون، که روز چهارشنبه به اتهام بزرگترین چاقوکشی در تاریخ کانادا، توسط پلیس دستگیر شد، هفت سال پیش تلاش کرده دو نفر از قربانیان خود را با چاقو زخمی کند. ساندرسون روز چهارشنبه پس از تعقیب و گریزی گسترده، هنگامی که در بازداشت پلیس قرار داشت جان باخت. در سال 2015، ساندرسون متهم شد که به دو نفر به نام های ارل برنز و جویس برنز حمله کرده است و تلاش کرده است ارل را با چندین ضربه چاقو از پا در بیاورد.

منابع به این رسانه گفتند که ارل در حمله جیمز اسمیت کری نیشن، جان خود را از دست داد در حالی که جویس، در این حمله، در میان مجروحان بود. در مجموع، 10 نفر توسط مایلز و برادرش دیمین ساندرسون، کشته و 17 نفر دیگر مجروح شدند.

ساندرسون در مجموع دارای 59 فقره سابقه کیفری، برای مجموعه ای از جنایات است. پرونده های دادگاهی نشان می دهند که ساندرسون رفتارهای جنایت آمیز دیگری شبیه به چاقوکشی از خود نشان داده است. یکی از این رویدادها، 26 ژانویه 2015 بود که در آن ساندرسون متهم به قتل عمد، رفتار خشونت آمیز و به همراه داشتن سلاح برای حمله به برنز شد.

ساندرسون در اوایل فوریه، توسط هیئت آزادی مشروط کانادا، با این توجیه که او دیگر تهدیدی برای عموم مردم محسوب نمی ‌شود، آزاد شد. ساندرسون همچنین بارها متهم به آزار و اذیت دوست دختر سابق خود، ونسا برنز، شده بود. این کشتار جمعی، توجه بسیاری را به سمت سیستم قضایی کانادا، به دلیل عدم جلوگیری از وقوع این جنایت، جلب کرد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید