اخباراخبار کانادا

مسافر زن، شرایط نامناسب پرواز ایر کانادا به تورنتو را به اشتراک گذاشت

کانادا-  یک مسافر وقتی متوجه شد شرایط داخل هواپیما کمتر از حد ایده آل است، تجربه ناخوشایند خود از پرواز با ایر کانادا را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. 

کلی که در شرق کانادا زندگی می ‌کند و با نام کاربری TikTok @kellyklaing شناخته می شود، در طول پرواز از نیوبرانزویک به انتاریو با مشکلات زیادی روبرو شد. 

او در کلیپ ویدیویی نوار باریکی را نشان داد که از دیواره کابین جدا شده و در طول پرواز جلوی صورت اش آویزان بود. کلی همچنین صندلی معیوب خود را نشان داد. 

وقتی کاربران از کلی پرسیدند آیا مشکل را با خدمه پرواز مطرح کرد یا خیر، او گفت از آنجایی که پرواز سنت جانز به تورنتو بسیار کوتاه (فقط دو ساعت) بود، شکایت نکرد. کلی گفت: نمی خواستم برای مهماندارها مشکل ایجاد کنم، اما نمی دانم چطور آنها متوجه معیوب بودن صندلی و یا کثیف بودن آنها نشده بودند. بعضی از مسافران هنگام سوار شدن، زباله در کیسه جلوی صندلی شان پیدا کردند. 

کلی در توضیح عکس و ویدیو خطاب به Air Canada نوشت: به جای اینکه از من بابت چمدان و مالیات کربن پول اضافی بگیری، بهتر نیست از پولی که از ما غارت می کنی برای تعمیر هواپیماها استفاده کنی؟! 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید