اخباراخبار کانادا

مرد 89 ساله انتاریویی بالاخره برنده لاتاری شد!!

هیچ وقت برای سرمایه گذاری دیر نیست، این حرف را مردی به شما می زند که بالاخره در سن 89 سالگی برنده جایزه بخت آزمایی شده است.

ایان بلیکلی 89 ساله اهل سنت کاترینز یکی از جدیدترین افرادی است که قرعه بخت به نامش افتاده است و در قرعه کشی لوتو مکس در 18 جولای 100 هزار دلار برنده شده است.

این بزرگترین پیروزی این پدر بازنشسته پس از 30 سال شرکت در بخت آزمایی است. او هنگام بررسی شماره های بلیت بخت آزمایی اش در فروشگاه متوجه شد که بالاخره بخت و اقبال به او روی آورده است.

ایان درباره لحظه ای که فهمید این جایزه را برنده شده است، گفت «از صندوقدار خواستم تا بلیت من را تایید کند، وقتی بلیتم را تائید کرد کاملا مطمئن شدم که بالاخره قرعه شانس به نام من افتاده است».

شنیدن این خبر آنقدر مرا به وجد آورد که تمام مشکلاتم را فراموش کردم.

ایان با دخترانش تماس گرفت و شخصا این خبر را به آنان داد.

ایان درباره آن لحظه شیرین گفت: «دخترانم تا زمانی که شخصا بلیت بخت آزمایی را ندیدند، باور نمی کردند که من چنین جایزه ای برنده شده ام. آنها گفتند که این جایزه برای من مانند یک هدیه تولد است».

هر چند ایان تاکنون برنامه ای برای این جایزه در نظر نگرفته است، با این وجود اعتراف کرد که به سرمایه گذاری فکر می کند و شاید در آینده نزدیک حداقل بخشی از این مبلغ را سرمایه گذاری کند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید