اخباراخبار کانادا

مرد تورنتویی بی توجه به هشدار پلیس، شخصا اتومبیل سرقت شده اش را پیدا کرد!

تورنتو- آلن رنیر، ساکن تورنتو، علیرغم تماس با 911 و هشدار پلیس در مورد خطرات احتمالی جستجوی اتومبیل سرقت شده، رد اتومبیل خود را در میسی ساگا یافت.

آلن به CBC  گفت که 4 ژانویه در بستر به فکر چک کردن موعد بعدی تعویض روغن اتومبیل اش توسط اپلیکیشن نصب شده روی تلفن، افتاد. آنگاه بود که هشداری را دید که نشان می داد آلارم تراک به صدا در آمده. اما این صدا از درایو وی خانه اش در اتوبیکو شنیده نشده بود! او سریع از خانه بیرون آمد و متوجه شد تراک سر جایش نیست.

آلن توانست مکان اتومبیل را از طریق تلفن ردیابی کند. کلیدها را برداشت، با پلیس تماس گرفت و اطلاع داد که در حال عزیمت به مکان اتومبیل است، وقتی پلیس اخطار کرد نباید شخصا به دنبال اتومبیل برود، آلن تماس را قطع کرد مکان را ردیابی نمود و مستقیما خود را به اتومبیل رساند.

سیندی چانگ از اداره پلیس تورنتو به خبرنگاران گفت: در مورد سرقت اتومبیل های دارای GPS، توصیه ما به شهروندان این است که خود را در معرض خطر قرار ندهند، با سارقان درگیر نشوند و اگر وسیله نقلیه در حرکت است، آن را تعقیب نکنند.

.

ما همچنین به تماس گیرنده هشدار می دهیم که یافتن اتومبیل توسط پلیس ممکن است زمان بر باشد.

پلیس ساعت 9:30 دقیقه شب به منطقه اگلینتون و دیکسی (میسی ساگا) اعزام شد. رنیر می گوید ماموران سه بار از کنار تراک من عبور کردند ولی گفتند ببخشید نمی توانیم آن را پیدا کنیم!

لازم به ذکر است که در ارتباط با این پرونده، هیچ بازداشتی صورت نگرفته و اتهامی صادر نشده است.

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید