اخباراخبار کانادا

مرد تورنتویی با حدود 100 اتهام اغوا و تجاوز جنسی کودکان روبرو شد! 

 

پلیس تورنتو، خبر دستگیری مرد 31 ساله تورنتویی به اتهام اغوا و تجاوز جنسی کودکان و نوجوانان، از جمله یک کودک  7 ساله، را اعلام کرد. 

کارآگاه ویجی شتی، طی کنفرانس خبری صبح چهارشنبه گفت جرائم ادعا شده در یک دوره زمانی تقریبا دو ساله بین اپریل 2021 و فوریه 2023 رخ داده اند. 

شتی گفت بازرسان بر این باورند که مظنون بسیاری از قربانیان را به صورت آنلاین و از طریق سایت های رسانه های اجتماعی هدف قرار داده و در برخی موارد عکس پروفایل خود را برای جوان تر به نظر رسیدن تغییر داده است.

شتی افزود: تحقیقات ادامه دارد و معتقدیم قربانیان بیشتری وجود دارد. از افرادی که با او تعامل داشتند یا افرادی که اطلاعاتی درباره مظنون دارند می خواهیم در اسرع وقت با پلیس تماس بگیرند. 

تحقیقات پلیس دسامبر سال گذشته، پس از دریافت گزارش تجاوز جنسی و اغوای یک کودک ساکن تاندر بی – انتاریو آغاز شد. 

پلیس 7 فوریه حکم بازرسی خانه ای در نزدیکی خیابان وستون و خیابان فینچ غربی در نورت یورک را اجرا و چندین دستگاه الکترونیکی حاوی شواهد مربوط به سوء استفاده جنسی از کودکان را کشف و توقیف کرد. پلیس همچنین شواهدی مبنی بر تجاوز جنسی به یک کودک 7 ساله در یکی از پارک های تورنتو یافت. سن قربانیان 7 تا 17 سال ذکر شده است. 

دانیل لنگدون 31 ساله، با 96 اتهام، از جمله 39 اتهام تجاوز جنسی، 39 مورد مداخله جنسی، 5 مورد تولید و توزیع پورنوگرافی کودکان، 2 فقره نگهداری پورنوگرافی کودکان و اتهامات دیگر روبرو است. 

لنگدون در سال 2016 نیز به ارتکاب جرائم جنسی علیه کودکان متهم شده بود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید