اخباراخبار کانادا

مرد انتاریویی ، بی خبر از بــــــرد لاتاری 2.5 میلیون دلاری! 

تراس بی/انتاریو- جری کارپنتر، وجود بلیتی که فقط از روی کسالت و پس از لغو پرواز به دلیل طوفان زمستانی خریده بود را یکماه تمام فراموش کرد، غافل از اینکه بلیت برنده 2.5 میلیون دلار را در اختیار دارد! 

مهندس 51 ساله، بلیت را از پمپ بنزین هاسکی در Kennedy Road میسی ساگا خریداری کرد. او یکی از دو برنده ای بود که جایزه 5 میلیون دلاری لوتوی 6/49 بیست و هشت دسامبر  2022 را تقسیم کردند.

کارپنتر که پنج سال است شانس خود را در قرعه کشی امتحان می کند، هنگام دریافت جایزه گفت: ما از یک سفر خانوادگی به پونتا کانا برمی گشتیم.

و به دلیل طوفان برف در تورنتو گیر افتادیم، بنابراین تصمیم گرفتم چند بلیط تهیه کنم تا کمی وقت بگذارم. بلیت ها را در کیفم انداختم و فراموش کردم. یک ماه بعد، به دنبال پاسپورت دخترم بودم که با بلیت ها روبرو شدم. آنها را در وب سایت OLG بررسی کرده و از برد هنگفت شوکه شدم! ما از گیر افتادن در تورنتو به دلیل لغو پرواز به برنده شدن 2.5 میلیون دلار رسیدیم! 

کارپنتر برای ثروت تازه یافته اش برنامه هایی دار و قصد دارد برای بازنشستگی تدارک ببیند، صندوق آموزشی برای ادامه تحصیل فرزندانش راه اندازی کند، به سفر برود و شاید حتی یک قایق بخرد. چراکه نه؟

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید