اخباراخبار کانادا

مردی که زنش را کشته و به مکزیک متواری شده بود به حبس ابد محکوم شد

به گزارش ایران جوان و به نقل از thestar مردی تورنتویی که همسرش را به قتل رسانده بود و حدود 14 سال به مکزیک متواری شده بود، به حبس ابد محکوم شد. 

مردی انتاریویی که از خشونت و ترس برای کنترل همسرش استفاده می کرد، به دلیل قتل او در آپارتمانش در سال 2006 به حبس ابد محکوم شد.

هنری مورالس 47 ساله توسط جنیفر وولکامب قاضی دادگاه عالی در مورد قتل همسرش مالنا که در آن زمان 31 سال داشت گناهکار شناخته شد.

.

به گفته قاضی، مورالس از خشونت و ترس برای کنترل همسرش استفاده کرده و مادر دو پسر خردسالش که در آن زمان 7 و 10 ساله بودند را در قالب یک خشونت خانوادگی به قتل رسانده است. 

قاضی گفت: «آقای مورالس با کشتن همسرش در خانه شان، از اعتماد مالنا به خود سوء استفاده کرد. ما باید با برگزاری چنین دادگاه هایی به دیگران نشان دهیم که توسل به خشونت علیه شریک زندگی آسیب پذیری که می خواهد از یک رابطه ناخوشایند خارج شود، با بازدارندگی و محکومیت دادگاه مواجه خواهد شد».

قاضی حکم کرد که مورالس تا 15 سال نمی تواند از آزادی مشروط استفاده کند.

مورالس بلافاصله پس از قتل همسرش در 11 جولای 2006 از کشور گریخت و هیچ اثری از او مشاهده نشد تا اینکه تقریبا 14 سال بعد توسط پلیس مکزیک دستگیر شد. او سپس به کانادا بازگردانده شد تا به اتهاماتش رسیدگی شود.

مالنا در ماه مه 2006 تصمیم گرفت از مردی که در نوجوانی با او آشنا شده بود جدا شود و به دلیل رفتارهای خشونت آمیز مورالس در خانه به پلیس متوسل شد. اما مورالس دست بردار نبود و پس از اینکه فرزندانش را به خانه همسایه فرستاد، همسرش را به قتل رساند و پس از پاک کردن تمامی آثار جرم، متواری شد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید