اخباراخبار جهان

مردی برای جمع آوری کمک خیریه قله های بلند انگلستان، اسکاتلند و ولز را با یک یخچال به پشت فتح کرد

به گزارش ایران جوان و به نقل از goodnewsnetwork مردی برای جمع آوری کمک های خیریه، بلندترین کوه‌ های انگلستان، اسکاتلند و ولز را با یک یخچال به پشت فتح کرد.

مایکل کوپلند سرباز 38 ساله این سه قله را در کمتر از 24 ساعت فتح کرد تا برای موسسه خیریه Mind که در زمینه سلامت روان فعالیت می کند، کمک مالی جمع آوری کند.

کوپلند گفت: «یخچالی که بر دوش داشتم، نمادی از باری است که مشکلات روانی می تواند بر دوش همه ما بگذارد. خود من همیشه بیش از حد فکر می کنم و همین فکرهای آشفته باعث می شود که اعتماد به نفسم را از دست بدهم».

کوپلند مسیر راحتی را در پیش نداشت و مجبور بود بر شرایط جوی نامساعد و طاقت فرسا غلبه کند.

او در این باره گفت: «در این سفر کوتاه با چالش های آب و هوایی متعددی مواجه شدم. شرایط آب و هوایی بسیار متغیر بود و هنگام بالا رفتن از کوه سرعت باد به 30 تا 40 مایل در ساعت می رسید و هر لحظه احساس میکردم که باد مرا به سمت پایین پرتاب می کند.

گاهی اوقات در مسیر می دویدم و یخچالی که حمل می کردم مدام بر پشتم کوبیده می شد. این احساس بسیار ناراحت کننده بود، اما تصمیم گرفتم هر طور شده بر آن غلبه کنم».

در ادامه گزارش goodnewsnetwork آمده است:

کوپلند در ابتدا اهل کوهنوردی نبود، اما قرنطینه های طولانی کووید 19 باعث شد که او برای مبارزه با اضطراب و افسردگی به این ورزش سالم روی بیاورد.

کوپلند زمانی زندگی خود را وقف ارتش کرده بود، اما پس از تولد فرزند دومش تصمیم گرفت ارتش را ترک کند و دیگر هرگز به آن برنگردد و بعد از آن زندگی خود را وقف ورزش کرد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید