اخباراخبار جهان

مردی برای اینکه در اثر سرعت غیرمجاز جریمه نشود، جایش را با سگش عوض کرد.

به گزارش ایران جوان و به نقل از hollywoodunlocked مردی اهل کلرادو که به دلیل سرعت غیرمجاز تحت تعقیب پلیس بود برای اینکه جریمه نشود، جایش را با سگش عوض کرد.

به گفته مقامات اداره پلیس اسپرینگفیلد، آنها روز شنبه (13 می) یک مرد را به دلیل رانندگی با سرعت غیرمجاز 52 مایل در ساعت در منطقه ای که سرعت 30 مایل در ساعت در آن مجاز است، حوالی ساعت 23:30 در نزدیکی خیابان هفتم متوقف کردند.

به گفته مقامات، وقتی ماموران پلیس به این اتومبیل نزدیک شدند متوجه شدند که راننده اتومبیل سعی دارد سگش را به جای خود در صندلی راننده قرار دهد؛ گویا پلیس شاهد تمام این ماجرا بوده است.

در ادامه گزارش hollywoodunlocked آمده است:

براساس پست فیس بوکی که از این حادثه منتشر شده است، راننده پس از قرار دادن سگش در صندلی راننده، از در سرنشین از اتومبیل خود خارج شده و ادعا کرده که او رانندگی نکرده است. در این فیلم کاملا مشخص است که این مرد به شدت تحت تاثیر مشروبات الکلی بوده است.

افسران به سرعت این مرد را دستگیر کردند و خیلی زود متوجه شدند که او از لاس آنیماس آمده و قصد داشته به پوابلو برود، اما گویا در اسپرینگفیلد راه خود را گم کرده است. درضمن تحقیقات پلیس نشان داد که این مرد در پوابلو تحت تعقیب است و دارای دو حکم جلب است.

در حال حاضر این مرد قانون شکن در حبس به سر می برد و سگ بینوای او نیز به یکی از آشنایان صاحبش سپرده شده است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید