اخباراخبار جهان

مردی با کمک جراحی، قد خود را از 5.5 به 6 فوت رساند

به گزارش ایران جوان و به نقل از ladbible مردی توانست پس از ماه ها جراحی دردناک افزایش طول قد، قد خود را از 5.5 به 6 فوت برساند.

خیلی از ما از قد خود راضی نیستیم، برخی از کوتاه تر از حد انتظار و برخی بلند قدتر هستیم. معمولا کسانی که قد کوتاهی دارند، خصوصا خانم ها، برای اینکه قد بلندتر دیده شوند، به کفش های پاشنه بلند روی می آورند. برخی نیز سعی می کنند با کمک سبک پوشش و استفاده از نوع خاصی از لباس ها، قد بلندتر جلوه کنند.

اما خیلی کم پیش می آید که یک فرد قد کوتاه برای اصلاح مشکل خود به جراحی روی بیاورد. با این وجود یک تیک تاکر معروف حاضر شد برای قد بلند شدن، رنج عمل جراحی را به جان بخرد.

در ادامه گزارش ladbible آمده است:

این مرد سیاهپوست که با استفاده از آیدی mrbrokenbonez@ در رسانه های اجتماعی فعالیت می کند، در شش ماه گذشته مسیری پر پیچ و تاب و دردناک را طی کرد و بالاخره موفق شد قد خود را از 5.5 به 6 فوت برساند.

 

او در این مدت سعی کرد تجربیات دردناکش را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد. یکی از عمل های دردناکی که این تیک تاکر مصمم انجام داد، جراحی پا و قرار دادن یک میله فلزی در داخل ساق پا بود.

او می گوید هر روز مجبور شده با کلیدی که در خارج از پای او قرار داشته، این میله فلزی را در داخل پایش بچرخاند تا استخوان ها و ماهیچه های او را بلندتر کند.

بعد از اینکه او به قد دلخواه خودش برسد، این کلید خارجی برداشته می شود، اما میله فلزی داخلی تا زمانی که استخوان های او به اندازه کافی رشد کنند، همچنان باقی می ماند و سپس برداشته می شود.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید