اخباراخبار جهان

مردی ادعا کرد به دلیل اینکه پدرش شبیه یک ربات بوده، او را به قتل رسانده است

مردی در شهرستان لارنس مدعی شده که چون پدرش به نظر او یک ربات بوده، او را کشته و مثله کرده است.

پلیس مدعی است شخصی با آنها تماس گرفته و مدعی شده که شاون هیس پدرش هی را به قتل رسانده، چون پدرش به نظر او تبدیل به ربات شده است.

این تماس حدود یک هفته پس از آن صورت گرفت که هیس در حساب ‌های مختلف فیسبوکش، افکار مشوش و نگران ‌کننده خود را به تفصیل بیان کرده بود. او در یک پست که تنها یک هفته قبل از قتل پدرش منتشر کرده بود، نوشته بود که به پدرش بی اعتماد شده است. او نوشته بود که معتقد است شخصی پدرش را ربوده یا به قتل رسانده و «رباتی شبیه پدرم» را جایگزین او کرده است.

براساس شواهد استشهادنامه این پرونده، نیروهای پلیس وقتی به محل زندگی هیس رسیده اند، هیس را دیده اند که سعی می ‌کرده با اتوموبیلش از خیابان خارج شود. وقتی درباره پدرش با او صحبت کرده اند، هیس به آنها گفته که این پدرش نیست و تنها رباتی است که جایگزین پدرش شده است.

پس از اینکه پلیس مصرانه از هیس می خواهد محل اختفای پدرش را به آنها نشان دهد. هیس مستقیما به محل اقامتش اشاره می‌کند اما وقتی که پلیس از او می خواهد از اتوموبیلش پیاده شود، از خواسته پلیس امتناع می کند

در این گیر و دار هیس می گوید مجبور شدم به سمتش شلیک کنم تا او را نابود کنم.

نهایتا ماموران پلیس پس از دستگیری هیس، جسد پدرش را در مقابل محل سکونتش پیدا می کنند که بر اثر شلیک گلوله به سر و قفسه سینه اش کشته شده است. در این استشهادنامه آمده است که جسد او مثله شده و تا حدی تکه تکه شده بود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید