اخباراخبار کانادا

مردی ادعا می کند در یک اسپای لوکس به عفونت استاف مبتلا شده است

به گزارش ایران جوان و به نقل از cp24 یک مردی اوشاوایی ادعا می کند که چند ماه پس از گزارش شیوع بیماری در یکی از استخرهای آب شور مرکز ترمیا در ویتبی انتاریو، به عفونت استاف مقاوم به آنتی بیوتیک (MRSA)  مبتلا شده است.

این مرکز متعلق به شرکت  Groupe Nordikاست که در زمینه سلامتی و تندرستی فعالیت می کند. شکایتی که در این راستا برعلیه این شرکت تنظیم شده است 114 شاکی دارد و توسط جاستین لیندن وکیل خسارات بدنی رهبری می شود. این ادعای حقوقی 5 میلیون دلاری هنوز در دادگاه مورد بررسی قرار نگرفته است.

حیدر صمد که در اوشاوا زندگی می کند، در 17 مارس به مناسبت جشن تولد خود به ترمیا رفت. او گفت که چند روز بعد، یک زخم عفونی روی پای او ظاهر شده که بسیار دردناک بوده است. بعد از اینکه صمد برای درمان این ضایعه دردناک به پزشک مراجعه کرد، پزشک تایید کرد که او به عفونت MRSA  مبتلا شده است.

صمد در این باره گفت: «زانویم به اندازه یک توپ بیسبال شده بود. خونریزی و درد آن تا مدت ها من را زمین گیر کرد. درد آن واقعا وحشتناک بود، من در بستر افتاده بودم و نمی توانستم حرکت کنم. ماه رمضان شروع شده بود و من قادر به گرفتن روزه نبودم، زندگی ام به معنای واقعی کلمه به یک کابوس تبدیل شده بود».

در ادامه گزارش cp24 آمده است:

هر چند اکنون عفونت صمد تا حد زیادی بهبود یافته است، اما او معتقد است باید اتفاقی را که برای او رخ داده رسانه ای کند.

صمد در این باره گفت: «ممکن بود این عفونت جان مرا بگیرد. من احساس می کنم آنها این موضوع را جدی نمی گیرند. این موضوع شوخی نیست و به سلامت مردم ارتباط دارد، نمی توان با اهمال کاری بر روی آن سرپوش گذاشت».

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید