اخباراخبار کانادا

مردم به دلیل افزایش هزینه ها از خدمات تحویل غذا در تورنتو استفاده نمی کنند

اکثر مردم تورنتو از زمانی که نرخ تورم در سال گذشته به اوج خود رسید، هزینه های غیرضروری خود را به میزان قابل توجه کاهش دادند. قیمت های سرسام آور اقلام ضروری مانند مواد غذایی و همچنین هزینه مسکن استرس زیادی به مردم وارد کرده است. 

با توجه به آنچه گفته شد، این سوال مطرح است که مایلید از چه تجملات یا هزینه های غیرضروری چشم پوشی کنید؟.

برخی، از سفر و صرف غذا در رستوران صرفنظر می کنند. برخی دیگر ممکن است خوار و بار و برندهای ارزان قیمت را انتخاب کنند. یکی از تجملاتی که ممکن است – بخصوص برای نسل جوان – تحت تاثیر افزایش هزینه های زندگی قرار گرفته و حذف شود. خدمات تحویل غذا مانند Uber Eats  است. 

به نظر می رسد اکثر مردم از افزایش قابل توجه هزینه دلیوری راضی نیستند و به همین دلیل استفاده از سرویس Uber Eats را به کلی متوقف کرده اند. 

صدها نفر در رسانه های اجتماعی درباره هزینه های بالای تحویل غذا اظهار نظر کرده و ابراز تاسف کرده اند.  برخی حتی پیشنهاد تحریم Uber Eats  را داده اند. 

از سوی دیگر Uber  ادعا می کند هزینه های دریافت شده به پوشش هزینه های عملیاتی، دستمزد راننده دلیوری، بیمه و بازاریابی کمک می کند. 

اما با توجه به فشارهای مالی بر رستوران ها که تا حدی به مصرف کننده نیز منتقل می شود، به نظر می رسد هزینه استفاده از این خدمات برای بسیاری از مردم بیش از حد بالا می باشد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید