اخباراخبار کانادا

مدیران صنعت املاک و مستغلات جزو حامیان مالی محافظه کاران 

طبق گزارش منتشر شده از سوی دست اندرکاران وب سایت PressProgress، لیست حامیان مالی حزب محافظه کار کانادا به رهبری پیر پویلیور،  شامل نام بزرگترین سرمایه گذاران و توسعه دهندگان املاک و مستغلات اجاره ای در کشور است. 

این در حالیست که پیر پویلیور، رهبر محافظه کاران، از قیمت‌های بالای مسکن انتقاد کرده و برنامه های خود را تنها راه‌ حل منطقی برای بحران مقرون ‌به‌ صرفه نبودن مسکن اجاره ای در کانادا معرفی می ‌کند.


کارشناسان مسکن، تراست های سرمایه گذاری املاک و مستغلات یا REIT را عامل افزایش سرسام آور اجاره ها در سراسر کانادا می دانند. 

در لیست حامیان مالی عمده، نام ریچارد عبود، مدیر عامل شرکت Forum Asset Management   دیده می شود که از سال 2017 مبلغ 7875 دلار به حزب محافظه کار فدرال کمک مالی کرده است. این شرکت مستقر در تورنتو حدود دو سال قبل ساختمان یک هتل سابق در دان تاون را خریداری و اتاق های آن را به میکروسوئیت تبدیل کرد. این شرکت هم اکنون این سوئیت های کوچک را به قیمت 2 هزار دلار در ماه اجاره می دهد. 

در بریتیش کلمبیا نیز نام مدیران ارشد REIT  در لیست حامیان مالی حزب محافظه کار ذکر شده است. از جمله جیسون جوگیا، مدیر شرکت سرمایه گذاری Avenue Living که در سال 2022 مبلغ 1900 دلار به حزب محافظه کار اهدا کرد، دارایی های تحت مدیریت این شرکت در همان سال 4.6 میلیارد دلار برآورد شد؛ پائولو آبات، مدیر عامل Haven Developments نیز از 2020 تا 2022 مبلغ 6600 دلار به محافظه کاران کمک کرده است. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید