اخباراخبار کانادا

مجازات 30 سال حبس برای محمد لقمان رعنا، روحانی اهل انتاریو، به جرم پورنوگرافی کودکان! 

آمریکا- قاضی دادگاهی در مریلند-آمریکا، روحانی 33 ساله اهل وان – انتاریو را به جرم تهیه و توزیع پورنوگرافی کودکان و اخاذی به 30 سال حبس محکوم کرد.  

لقمان رعنا – مبلغ جماعت احمدیه – از جون 2014 تا جون 2016، از یک سایت چت آنلاین رایگان برای هدف قرار دادن قربانیان بزرگسال و خردسال ساکن ایالات متحده و کانادا برای تولید تصاویر پورن  استفاده کرد. 

در آمریکا، دختران نوجوان 12 تا 17 ساله از مریلند، اوکلاهاما، ویسکانسین، واشنگتن و نیو یورک توسط رعنا فریب خورده و تصور کردند با یک مرد جوان گفتگو می کنند.

پلیس می ‌گوید لقمان رعنا دو تن از قربانیان خردسال را که بی خبر از روشن ماندن وب کم هایشان در اتاق خواب لباس عوض کردند، هدف قرارداد و با ضبط غیرقانونی تصویر آنها، از ایشان اخاذی کرد. در واقع او این نوجوانان را مجبور به تولید ویدیوهای با مضمون جنسی کرد و تهدید کرد در صورت عدم همکاری، عکس ها و ویدیوها را منتشر می کند. 

رعنا اولین بار 24 مارچ 2017 به اتهام اخاذی از یک دختر نوجوان دستگیر شد.

.

پلیس ناحیه یورک در کانادا در ژانویه 2021 با در دست داشتن حکم تفتیش، محل اقامت رعا را بازرسی و مدارکی که مجرم بودن وی را ثابت می کرد، جمع آوری کرد. لقمان بازداشت و برای محاکمه به آمریکا مسترد شد. 

طبق گزارش ها، جامعه احمدیه کانادا مبلغان احمدی را به عنوان مترجم قرآن و مبلغ دین اسلام آماده می کند. بسیاری از نوکیشان ابتدا اسلام را از طریق مبلغان احمدی کشف می کنند؛

رعنا پس از دستگیری در سال 2017 از جماعت اخراج شد، اما پس از مدتی به امامت مسجدی در میسیساگا منصوب شد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید