اخباراخبار کانادا

مجازات زن 60 ساله انتاریویی به جرم راه اندازی بیزنس 12 میلیون دلاری پرورش ماری جوانا

اسکاربورو- قاضی زنی به اسم سو هو فانگ، اهل اسکاربورو را که در ماه مارچ اتهام پرورش غیرقانونی ماری جوانا و راه اندازی بیزنس 12 میلیون دلاری را پذیرفت، به بیش از سه سال زندان محکوم کرد. 

نامبرده این مزرعه غیرقانونی را در شماره 317505 بزرگراه 10/6 در میفورد (شهرکی با 10 هزار نفر جمعیت) در حومه اوئن ساوند راه اندازی کرده بود. این مزرعه قبل از اینکه فانگ در سال 2017 آن را خریداری کند، مرکز ترک اعتیاد نوجوانان به نام Melody Acre بود. 

 6 فرد دیگر نیز متهم شدند، اما اتهامات وارده به این شش نفر منتفی شد. 

دادستان برای فانگ مجازات 5 تا 6 سال حبس را درخواست کرده بود اما دارن سیدورف، وکیل مدافع خواهان یک سال حبس بود؛ وی استدلال کرد که توقیف مال و پرداخت جریمه 25 هزار دلاری برای موکل اش کفایت می کند. 

قاضی مینارد در هنگام صدور حکم گفت: این یک بیزنس کوچک نبود. شهرستان گری یک جامعه روستایی نسبتا آرام است. کانادا برای صدور مجوز پرورش ماری جوانا قوانین خوبی دارد و افرادی که می خواهند بطور غیرقانونی از آن سود ببرند باید بهای آن را بپردازند. مینارد گفت فونگ شرایط لازم برای صدور مجوز را می دانست، اما ترجیح داد به دنبال مجوز نباشد تا بتواند گیاهان بسیار بیشتری را به طور غیرقانونی پرورش دهد.

سیدورف در دادگاه خاطرنشان کرد موکل اش مقیم دائم کانادا می باشد و هر حکم دادگاه می تواند به اخراج او از کشور منجر شود. 

به گفته سیدورف، طرح یک شکایت، پلیس را به سراغ فانگ فرستاد. پلیس 23 جون 2021، ملک 8.5 هکتاری را مورد بازرسی قرار داده و فانگ و شش یا هفت فردی که در انباری زندگی می کردند را پیدا کرد. 

پلیس همچنین 11309 بته ماری جوانا در مراحل مختلف رشد به ارزش 11.3 میلیون دلار و 522 پوند جوانه خشک شده به ارزش 830 هزار دلار را کشف و توقیف کرد.

لازم به ذکر است که قاضی سن و سال فانگ، دیابت و فشار خون بالای وی را در تعیین مجازات خفیف تر برای وی، در نظر گرفت.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید