اخباراخبار کانادا

مجازات حبس ابد برای زنی که وکیل تورنتویی را به قتل رساند! 

تورنتو- آن چیم، که اسکات روزن 52 ساله، وکیل مستقر در تورنتو را با تراک U-Haul اجاره ای زیر گرفت و کشت، به جرم قتل عمد به حبس ابد محکوم شد. 

در طول محاکمه شش هفته ای، اعضای هیئت منصفه شنیدند که کیم از روزن متنفر شده بود، زیرا روزن وکالت داماد سابق اش را در یک دادرسی مدنی علیه خودش، به عهده داشت. دادرسی که هزاران دلار برای چیم هزینه داشت و می توانست او را از خانه مادری محروم کند. 

چیم ادعا کرد که روزن را نکشته بود. اما توضیح قانع کننده ای ارائه نکرد که چرا روزها در تراک U-Haul  در نزدیکی دفتر کار روزن نشسته بود. یعنی قبل از اینکه روزن را در پارکینگ سرپوشیده دفترش در خیابان اگلینتون شرقی زیر بگیرد. یک شاهد عینی چیم را دقایقی بعد در خیابان بترست در حال رانندگی با تراک آسیب دیده، دید. 

بد نیست بدانید جلسه چهارشنبه 24 ماه می، برای چند ساعت به تعویق افتاد، زیرا این زن 64 ساله حاضر به ترک زندان زنان در میلتون نشده بود و خانواده و دوستان قربانی، هیئت منصفه و قاضی را در دادگاه منتظر گذاشت. 

قاضی پیتر بادن، پس از رد درخواست وکیل مدافع برای به تعویق افتادن جلسه صدور حکم، از مسوولین زندان خواست او را به دادگاه بیاورند. چیم در جایگاه مخصوص قرار گرفت و به سخنان اعضای خانواده و دوستان روزن و اینکه فاجعه 18 دسامبر 2020 چگونه زندگی آنها را ویران کرده بود، گوش داد. 

فریما، مادر روزن، او را وکیلی با هوش و عاشق قانون و خانواده توصیف کرد. ایان روزن (برادر) نیز او را ورزشکاری عالی و گیتاریست ماهر توصیف کرد و گفت دو برادرزاده اش اکنون باید بدون محبت و راهنمایی های پدر به زندگی ادامه بدهند. همسر روزن، الیز میدلستات نیز گفت پس از کشته شدن همسرش مجبور شد خانه رویایی شان را به همراه قایق و موتور سیکلت او بفروشد و علیرغم گذشت بیش از دو سال، سخت دلتنگ همسرش می باشد. 

چیم پس از شندین حکم مجازات و قبل از اینکه دادگاه را ترک کند، با هق هق و به کمک یک مترجم ویتنامی، ادعایش را تکرار کرد و گفت دلیلی برای کشتن روزن نداشت! 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید