اخباراخبار جهان

متهم کردن همسر خاورمیانه ای یک مامور سابق اف بی آی به حمله تروریستی

به گزارش ایران جوان و به نقل از dailymail همسر خاور میانه ای یک مامور سابق اف بی آی مدعی است که در هنگام پرواز به نیویورک، خدمه هواپیما او و پسر ساله اش را در دستشویی هواپیما به اتهام حمله تروریستی حبس کرده اند.

یاز گیرالدو 36 ساله، همسرش علی مقدم 44 ساله به همراه دو فرزندشان در ماه سپتامبر با هواپیمایی امریکن ایرلاینز از فورت لادردیل به نیویورک پرواز کردند. یاز ادعا می کند که وقتی پسر سه ساله‌اش را به دستشویی برده است، خدمه پرواز در دستشویی را به دلیل احتمال حمله تروریستی قفل کرده اند.

یاز می گوید در ابتدا سعی داشته دختر شیرخواره اش را به دستشویی درجه یک ببرد، اما یک مهماندار به او گفته که اجازه استفاده از این دستشویی را ندارد. در نتیجه یاز تصمیم گرفت در همان محیط هواپیما پوشک دخترش را عوض کند.

اما خیلی زود پسر یاز به دستشویی نیاز پیدا کرد، به همین دلیل این بار یاز برخلاف دستور پرسنل هواپیما پسرش را به دستشویی فرستاد و خود او هم به همراه پسرش وارد دستشویی شد.

یاز می گوید: «همین که وارد دستشویی شدم، صدایی آمد و متوجه شدم که در را بر روی ما قفل کرده اند. وحشت کرده بودم و استرس زیادی وجودم را گرفت، چند ضربه به در زدم و از کسی که پشت در بود خواستم در را باز کند».

در ادامه گزارش دیلی میل آمده است:

بالاخره یاز که به گریه افتاده بود، از دستشویی بیرون آمد. یکی از سرپرستان هواپیما در حالی که یاز در حال پاک کردن اشک های خود بود به او نزدیک شد و گفت که خلبان هواپیما دستور داده او را به دلیل احتمال حمله تروریستی داخل دستشویی حبس کنند.

یاز که قبلا مجری تلویزیون بوده از این اتفاق بسیار ناراحت است و آن را جلوه ای بارز از تبعیض نژادی می داند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید